7 De stand had dit jaar een nostalgisch tintje, zie foto 6 en 7. In de 100 m2 grote ruimte kwamen vele bezoe kers af op de uitstekende presentatie en de aantrekke lijke acties. Bij afname van een aantal liters frisdranken van Vrumona ontving men het B3 spellenblik, waarin acht spellen zitten. Een fraaie koperen kan werd cadeau gedaan bij 36 liter Hoppe jonge jenever en 12 liter Coe- bergh bessenjenever De slogan: ,,Deze tijd brengt van oudsher Heineken Bok- bier" werd vaak gehoord in onze stand en velen hebben van de gelegenheid gebruik 8 12 Gerard Tebroke won de 10 mijl van Amsterdam. dag 8 oktober jl. kwamen in Amsterdam-Noord 123 atle ten uit diverse Europese lan den aan de start van de loop over 10 Engelse mijlen, een wedstrijd die voor de derde maal door de atletiekver eniging Atos georganiseerd was. 13 Onder de deelnemers bevond zich de bekende Nederlandse lange-afstandloper Gerard Tebroke, die de 16.098 meter in de winnende tijd van 47 minuten en 42 seconden aflegde. (Zie foto 12). Aan de race, die ter plaatse duizen den toeschouwers trok, werd door radio en televisie ruime aandacht besteed. Voor onze reclame waren zowel langs als boven het parcours enke le uitstekende plaatsen inge ruimd. jl. in de Stadssporthal in Til burg. De beurs had dit jaar als thema: ,,de bediening in de horecasector". Er waren 56 deelnemende firma's en hier mee is deze horecavakbeurs een van de belangrijkste re gionale beurzen van ons land. Heineken was vertegen woordigd met een gecombi neerde concernstand, waarin de produkten bier, fris en ge distilleerd gepresenteerd werden. 6 gemaakt dit robijnrode ger stenat te proeven. In Nijmegen werd eveneens een vakbeurs op horecage- bied gehouden, en wel op 24 tot en met 27 oktober. Hier was het minder druk als vorig jaar, maar dit was waar schijnlijk te wijten aan het feit dat de beurs aanvankelijk op een eerdere datum gehouden zou worden. In Nijmegen was behalve Heineken, Vrumona en de Gedistilleerd Groep Neder land ook Wijnhandel Reuch- lin B V. aanwezig. In een zelf de type stand als in Tilburg toonde Heineken de ver schillende produkten en ook hier kan gesproken worden van een zeer geslaagde con cernpresentatie. Zeventig jaar V.V.V. Bergen. Op zaterdag 5 november was het feest in Bergen. De plaat selijke V.V.V. bestond die dag 70 jaar, en dit werd onder meer gevierd met een blues- en-boogie festival. In café De Rustende Jager traden vele artiesten op en de andere cafés werden op de hoogte gehouden via een closed cir cuit televisieuitzending. 10 Op foto 10 ziet u de overhan diging van de plaquette door de heer M. de Bodt, area ma nager van Pepsi-Cola in Ne derland aan de heer D. Marck, algemeen verkooplei der Vrumona, links op de foto Jordaanfestival. De eerste week van september was het groot feest in de Amsterdam se Jordaan Toen werd na melijk het jaarlijks terugke rende Jordaanfestival ge houden, een evenement waarbij vrolijkheid en muziek voorop staan. De hele Jor daan was feestelijk aange kleed, een versiering waar aan ook de spandoeken van Heineken en Amstel bijge dragen hebben. I Op bijna iedere hoek van de 11 straat kwam je een nieuwe verrassing tegen en dat kon dan bijvoorbeeld zijn een kermis, een dixyland-band, een markt (foto 11) of een drumbandfestival (foto 13). 's Avonds kreeg de Jordaan een heel aparte sfeer Dan werden alle cafés verlicht, zodat niemand de weg naar de verschillende kroegen in het donker kwijt hoefde te ra ken. Pepsi-Cola Bottler of the year. De succesvolle ver koopresultaten die geduren de een reeks van jaren met het merk Pepsi-Cola op de Nederlandse markt worden bereikt, vonden in 1977 hun bijzondere erkenning door het verwerven van de onder scheiding Pepsi-Cola Bottler of the year, een onder scheiding die jaarlijks wordt uitgereikt aan de Pepsi-Cola bottelaars met de hoogste omzet-stijging. Op foto 9 ziet u Jop Ter- steege, met op de achter grond de door de afdeling re clame-service van Heineken vervaardigde decorwand. De Heineken brandweerauto (foto 8) was de blikvanger in de straten van Bergen.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 30