ter Lekkerland Noord Oost hield open huis Natuurlijk gaat zoiets niet zonder meer Van tevoren is onder andere uitgebreid van gedachten gewisseld over de sa menstelling van het assortiment-. Het assortiment bestaat uit ongeveer 400 eenheden (wijnen en gedistilleerd) die betrokken worden van binnenlandse producenten en van importeurs. Maar ook zullen produkten rechtstreeks uit het buitenland geïmporteerd worden. Bovendien verschijnt er een kleine serie sterk gedistilleerde dranken onder eigen merk. Behalve de prijsstelling ziet Lekkerland Meppel het punt verkoopbegeleiding als wezenlijk onderdeel van het dranken- pakket dat de slijter ten dienste moet staan. In dit kader werkt een acht man sterke winkeldienst aan assortiments doorlichting, presentatie-adviezen en Juist dezer dagen is het wagenpark uit gebreid met nog weer een truck-opleg ger voor 36 containers. Daar rijden er momenteel tien van. Bovendien beschikt Lekkerland nog over een truck-oplegger voor 45 containers. Tijdens het open huis hebben de bezoe kers kennis kunnen maken met een nieuwkomer in de drankenwereld die zich, gezien de resultaten, voorspoedig ontwikkelt. Op 22, 23 en 24 augustus jl. hield het groothandelsbedrijf Lekkerland Noord Oost in Meppel een open huis voor de slijtersrelaties in het noorden en oosten van het land. Dit naar aanleiding van de start van de drankendivisie op 1 februari van dit jaar en de uitbreiding van het pand van 10.000 naar 13.000 m2, die in mei gerealiseerd werd. Het distributie centrum is ontstaan uit drie familiebe drijven, die op 1 januari 1973 hun krachten bundelden. Onder leiding van de driehoofdige directie, bestaande uit de heren drs. W. Diepenmaat, J. Kok en H. Tromp, groeide het nieuwe bedrijf in luttele jaren uit tot het belangrijkste zoetwarendistributiecentrum in Neder land. En nu is Lekkerland sinds enkele maanden ook de drankenwereld bin nengestapt. (her)inrichting. Aan het hoofd van de drankendivisie staat de heer F H. Koopman. Hij wordt terzijde gestaan door een aantal specialisten uit de drankensector. Voor de verkoop wordt ook gebruik gemaakt van het ruim twintig vertegenwoordigers tellende buitendienstapparaat in Meppel. reële perspektieftekening situatie medio 1977 - meppel 7

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 7