sportkr, MuwsawD C.H.I.O. Rotterdam, ondanks regen geslaagd ruiterfestijn. Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden heeft het 30e C.H.I.O., dat van 17 tot en met 21 augustus jl. in Rotterdam werd gehouden, zich opnieuw in een grote publieke belangstelling mo gen verheugen. Ons con cern, dat van oudsher op verschillende wijzen aan dit Concours Hippique Interna tional Officiel zijn medewer king verleent, had drie prijzen (Heineken, Coebergh en Ja germeister) ter beschikking gesteld. Eén van de hoogte punten van dit hippische fes tijn was het op zaterdag 20 augustus verreden spring concours voor officiële lan denteams. Rond het parcours was onze reclame ruim ver tegenwoordigd (foto 8), ter wijl in het bekende Strodorp de bezoekers in de pauzen zich in één van de vier con cernstands van een drankje konden laten voorzien. Foto 9 geeft een beeld van de drukte rond de „bar" van ons champagne-merk Ruinart, met op de achtergrond de stand van onze gedistilleerd wijngroep. Brouwerswagen met circus artiesten. Het komt zelden voor dat clowns en kamelen samen met Heineken op de foto gaan. Het gebeurde op een mooie zomerdag toen een deel van de artiesten van het bekende Duitse circus Althoff een uitstapje maakte naar het Amsterdamse Leidseplein.waar ook onze nieuwe spanwagen stond (foto 5). Ronde van Kamerik. Vele duizenden mensen waren op 13 augustus jl. aanwezig bij het jaarlijkse wielercriterium, de Ronde van Kamerik. Vrijwel alle grote namen uit de wielrennerij waren erbij, onder wie Joop Zoetemelk, Gerrie Knetemann, Hennie Kuiper, Jan Raas en Didi Thurau. Ook Gerard Vianen was van de partij, zij het voor de laatste keer in deze ronde Hij nam op waardige wijze af scheid van deze wedstrijd; hij won de Ronde van Kamerik. Amstel liet zich zien door middel van reclame langs en op het parcours en de Amstel jurywagen (foto 6). Boven dien loofde Amstel een fraaie beker met inscriptie uit voor de winnaar, in dit geval Ge rard Vianen. Op foto 7 ziet u hem voor het erepodium. 9 Vijfentwintig jaar bloemen corso in Leersum. Omdat het bloemencorso in Leersum voor de 25ste maal gehouden werd, is het dit jaar extra in de bloemetjes gezet. De meer dan 50.000 toeschouwers, onder wie prinses Beatrix en prins Claus met hun zoons Constantijn en Johan Friso, zagen op 13 augustus vijftien prachtig opgefleurde praal- 10 wagens aan zich voorbijtrek ken en nog eens vijfentwintig showwagens. Ook de Ford Classic van Heineken kreeg zeer veel aandacht en werd zelfs bekroond met een derde prijs (foto 10 en achterpagi na). De optocht reed het par cours tweemaal, zodat ieder een nog eens kon bekijken welke wagen nu het aller mooist was.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 31