laat zorg ƒ80, over per; twei etm ƒ62 beh spo van Op bep beti len. bru woi Eer ƒ11 vee In I gec om de De bouw van het uiterst comfortabele hotel-restaurant, voorzien van een groot zonneterras, werd voltooid in mei 1972. De voetballers van het Nederlands elftal vinden er vóór de interlandwedstrijden hun rust, maar het hotel is tevens een gewaardeerd onderkomen voor de vele sportverenigingen van allerlei aard en afkomstig uit de gehele wereld. Maar ook het personeel van vele bedrijven, dat er verder wordt geschoold, is er regel matig te gast. Mits men tijdig reserveert, kan men er terecht voor één- of meer daagse bijeenkomsten. Op de begane grond van het hotel be vinden zich de receptie, twee vergader zalen, die ook benut kunnen worden voor het cursuswerk, en verder frisse, modern uitgevoerde toiletgroepen. Te vens bevindt zich daar ook de „living" De recreatiezaal in het hotel is voorzien van gemakkelijke leren zitjes. Buitenaanzicht van het studiepaviljoen Daar kan men een keuze doen uit de vele voorhanden zijnde drankjes, waaronder Heineken bier, gedistilleerd van Bokma en frisdranken uit het Vrumona pakket. Voor degenen die graag televisie kijken, staat een toestel ter beschikking. Het behoeft uiteraard geen betoog, dat het hotel-restaurant zeer frequent wordt be zocht door de vele commissieleden van de Koninklijke Nederlandse Voetbal bond, terwijl ook de sectiebesturen van het betaalde voetbal en de amateurs er veel geziene gasten zijn. Maar ook de bondsvergaderingen worden er gehou den. Bij die gelegenheden kan er aan 120 mensen plaats geboden worden. Op de begane grond van het hotel be vinden zich ook de kantoorruimten, waar de vaste staf van het sportcentrum en de technische staf van de KNVB en de me dewerkers van het bondsbureau zijn ge huisvest. Op de bovenverdieping kunnen 48 gas ten gehuisvest worden in zestien ruime slaapkamers, elk voor maximaal drie personen. Reservering op basis van één of twee personen per kamer behoort echter ook tot de mogelijkheden. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet, zomede van de mogelijkheid tot het aansluiten van een televisie- en een telefoontoestel. Onlangs kwam ook het slaappaviljoen II tot stand, dat twaalf kamers omvat met eveneens een maximale bezetting van drie personen en een slaapaccommo- datie gelijkwaardig aan die van het hotel. In het slaappaviljoen II is tevens het me disch centrum gevestigd. Gedurende de eerste acht jaar van het bestaan van het sportcentrum, dat thans aan 136 gasten een slaapplaats kan bieden, werd men geconfronteerd met een zeer wisselval lige bezetting, die vele pieken en dalen kende, doch jaarlijks wel bleef stijgen. Pas daarna werd de bezetting regelma tiger dooreen grotere bekendheid bij de sportorganisaties, verenigingen en het bedrijfsleven. Toch merkte men ook nu nog, dat bij vele amateurclubs de ge dachte leeft, dat zij niet terecht kunnen op het sportcentrum, hetgeen bepaald niet het geval is. Integendeel, zij zijn eveneens van harte welkom. Wie zich als gast in het hotel-restaurant De gezellige bar in het hotel. Een slaapkamer in het hotel. met een oppervlakte van 260 m2, voorzien van vele gemakkelijke en in leer uitgevoerde zitjes, alsmede een biljart kamer met twee tafels, waarvan veel ge bruik wordt gemaakt. In de living worden ook de maaltijden opgediend, bereid in de aangrenzende bedrijfskeuken, waar de heer B Kok, een toepasselijke naam voor deze culinaire meester, zijn werk nauwgezet vervult. Dat doet hij op het sportcentrum al meer dan twaalf jaar. De aanwezige gasten kunnen er echter ook terecht aan de afgeschermde en gezelli ge bar, voorzien van 26 barkrukken.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 26