Coeberghs honderdste Nieuwe Oogst HEODMPLEIÏ KOOKBOEK Unieke tatea] si0otDeGoc<ic%/- De honderdste nieuwe oogst van Coe- bergh is binnen! Nadat miljoenen bessen met veel zorg gekweekt en geplukt zijn, werden ze met tonnen tegelijk naar Schiedam vervoerd, alwaar ze verwerkt zijn tot nieuwe oogst bessenjenever. Ook voor de honderdste nieuwe-oogst- versie zijn voornamelijk de Westbra bantse Wellington- en de Zeeuwse Rondknop-bessen gebruikt. Beide soor ten dragen zeer veel sap in zich en zijn daardoor bij uitstek geschikt voor Coe- bergh bessenjenever. Begin augustus was het zover dat de eerste flessen Nieuwe Oogst van de band rolden en aan de enorme vraag naar dit populaire produkt voldaan kon worden. Het spreekt vanzelf dat bij een feestelijke gebeurtenis ook speciale acties horen. Tijdens de voorverkoopronde ontving de slijter bij een bestelling bessenjenever „Het complete kookboek voor de goede slijter". Dit 600 pagina's tellende boek met 300 kleurenillustraties heeft een vergelijkbare winkelwaarde van 44,50. Iedere slijter die in de voorverkoop een bestelling heeft geplaatst, ontvangt ge durende de verkoopperiode een vloer display en een mini-display, een raam- Het 600 pagina 's tellende kookboek. De fruitschaal is gedecoreerd met fraaie tekeningen. -w biljet en advertentiemateriaal. Ter on dersteuning wordt in het Slijtersvakblad een blikvangende advertentie geplaatst. Ook de groothandel ontvangt het fraai uitgevoerde kookboek. Voor de consu ment heeft Coebergh ter gelegenheid van de honderdste nieuwe oogst een zeer bijzondere aanbieding. Bij aankoop van een liter Coebergh bessenjenever kan hij in het bezit komen van een met ragfijne tekeningen gedecoreerde fruit schaal. Dit voor de prijs van slechts 22,50; de winkelwaarde is ongeveer 35,-. Wanneer de consument het fleslabel in vult en dat, vergezeld van de loodcap- sule van de fles en een betaalbewijs, opstuurt naar Coebergh Nieuwe Oogst actie, postbus 630 in Haarlem, wordt de fruitschaal binnen vier weken na ont vangst zonder verdere kosten op het huisadres afgeleverd. Met verhoogde reclame-activiteiten in onder meer de damesbladen onder steunt Coebergh de verkoop van deze Nieuwe Oogst. Deze inspanningen zullen de omzet van Coeberghs honderdste nieuwe oogst naar grote hoogten doen stijgen! 5

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 5