Nieuwe Coebergh verpakking nu met aantrekkelijke display-mogelijkheden. Bij de omslag: Geconstateerd kan worden dat omdo- zen in toenemende mate gebruikt wor den om er zogenoemde massa-uitstal lingen mee te bouwen. Aantrekkelijke, goed in het oog sprin gende displays, waar de consument niet omheen kan. Wanneer er bovendien sprake is van een merkartikel met een hoge omloopsnel heid en een goede marge, betekent dat aanzienlijk meer omzet, dus ook meer winst. Coebergh heeft daarom, als grootste bessenjenevermerk, tegelijk met de in voering van de moderne Amerikaanse wikkeldoos (de zg. wrap-arounddoos), het uiterlijk van deze verpakking aan de huidige eisen en gebruiksmogelijkheden aangepast. Het resultaat is een opvallende en aan trekkelijke omdoos geworden Met be hulp van een Stanley-mes kan deze eenvoudig in een display veranderd worden. Op de foto hiernaast ziet u een van de vele mogelijkheden. Inhoud Coebergh introduceert nieuwe verpakking 2 Tous les trois bons .3 Coebergh's honderdste Nieuwe Oogst 4 Uniek museum bij firma Van Well B.V6 Parlant du vin (8) 8 Tussenstand Amstel horeca-actie10 Prijsuitreiking Pepsi woordenspel 11 Sisi commercial; Royal Club acties 12 Seven-Up viert feest! 13 Vrumona in de frisdrankenmarkt 14 Miniraces 1977 20 Hoppe DoeHetZelf-actie; nieuwe miniatuurverpakking voor Bokma 22 Onze stand op de Slijtersvakbeurs; displaywedstrijd; kanskaartenactie 23 Een vrolijk fris-tafereel. Het Heineken Parateam 24 Meer over het fris-gebeuren Horeca onderweg 26 vindt u op pagina 14 e.v., waar Leven in de bouwerij 28 Vrumona in de Nieuws allerlei 30 frisdrankenmarkt belicht wordt. Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Nederlandse markt. Redactie; W. J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P. A M Reijnders, Vaste medewerkers: W. J. Hoeben, M. P J. van Soest. Redactiecommissie: mej. H. D van den Steenhoven, J. F B. Houthuys, A. C. M. Jonkers, D Marck, J. A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam. Tel. 020-70 22 83, 70 21 72 J

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 2