Seuen-Up uiert feest 13 Op de zevende dag van de zevende maand van het jaar (negentienhonderd) zevenenzeventig vierde Seven-Up haar verjaardag. Namens reclame-adviesbureau PRAD, Direct Promotions en Forman Partners Public Relations, bood de heer J. Wert- wijn van PRAD de „makers" van Se- ven-Up een feestelijke verjaardagstaart aan. Gezien de vrolijke gezichten werd dit gebaar zeer op prijs gesteld. Op de foto ziet u van links naar rechts de heer Wertwijn en de heren W. W. F. de Ranitz, M. H. Rijkens en W. Stolwerk van Heineken Seuen-Up jutteraitie 1977 Langs de Nederlandse stranden hebben in de periode van 28 juni tot en met 12 augustus weer tienduizenden jeugdige strandbezoekers deelgenomen aan de Seven-Up jutteractie, die in een twintig tal badplaatsen werd georganiseerd. Het is voor het vierde jaar dat deze alom ge waardeerde strandactiviteit, in samen werking met de plaatselijke VVV's en enkele vakantiecommissies, heeft plaatsgevonden. Aangezien 1977 „het jaar van Seven- Up" is, is ook de jutteractie grootser van opzet geweest en heeft met name op 7-7-77 extra glans gekregen. Op 7 juli 1977 draaide op het strand van Scheveningen bijna alles om het getal zeven. De zeven stond zo in de belang stelling dat gedurende vierentwintig uur de voor sommigen zo moeilijk uit te spreken naam Scheveningen veranderd werd in Zeveningen. Voorafgaande aan de jutteractie werd 's morgens om elf uur door de bekende actrice Riet Wyland Los het sprookje van Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen verteld. Het verhaal werd geïllustreerd met een „dagvuurwerk". Terwijl zij met haar sprookje de spanning ten top voerde, schoten vuurpijlen de lucht in, die zich boven de hoofden van de kinderen ontvouwden tot bekende sprookjesfiguren. De afbeeldingen wa ren vele vierkante meters groot en dre ven als het ware op kussens door de lucht. Uiteraard ontbraken bij dit dag vuurwerk de knetterende geluiden niet! Om twee uur startte de jutteractie. Zoals u wellicht weet is dit een speels gebeu ren, waarbij kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar al juttend een deel van het strand af wandelen, uitgerust met een echte jutterpet en een papieren zak, waarin zij het kleinvuil dat zij tegenko men verzamelen. Aan het eind mochten de juttertjes naar hartelust wroeten in het zand van een groot schatgraafter rein, om een van de daar verstopte prij zen naar boven te halen. De kampioenjutter werd de trotse bezitter van een fraaie fiets. Feestvreugde was er volop in Zevenbergen op 7—7—77

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 13