Sisi op de televisie Royal Club Shandy prijsvraag. Royal Club, aantrekkelijk voor handel en consument Gezien het succes dat Sisi heeft gehad met zijn televisiereclame is besloten de ze commercial opnieuw uit te zenden. De film, waarin een mini-cowboy het res pect afdwingt van een aantal cafébe zoekers, maar dan met een wijds gebaar een rondje Sisi weggeeft en aan het eind met een knappe dame-in-de-dop het stadje verlaat, heeft vorig jaar de recla me-jaarprijs gewonnen. De foto's laten twee fragmenten uit de televisiereclame zien. Sinds half juli zijn enkele duizenden horeca-ondernemers in Nederland van in totaal een miljoen Royal Club Shandy placemats voorzien. Met die placemats was iets bijzonders aan de hand. Niet alleen vanwege hun aparte opdruk, maar ook omdat er voor waarden voor een prijsvraag op wa ren afgedrukt. De prijzenpot omvatte de bekende televisiespellen, met tennis, squash, solo en voetbal, draagbare radio's en Royal Club Shandy glazen. Het publiek heeft leuk op deze actie gereageerd. Wekelijks stroomden er enkele honderden inzendingen bin nen. En ook bij de horeca-onderne mers bleken de placemats in de smaak te vallen; de vraag werd ver overtroffen door het aanbod. Al met al een actie die uitstekend is aangeslagen, en die veel heeft ge daan voor de omzet van Royal Club Shandy in de horeca. Royal Club heeft deze zomer twee stimulerende acties voor handel en consument gehouden. Zo werd de literfles Royal Club Bitter Lemon tijdelijk aangeboden tegen een consumen tenprijs van 1,39. De winstmarge in geld voor de winkelier bleef hierbij ongewijzigd. Maar er was meer. Want iedere winkelier kon meedoen aan de Royal Club kanskaartenactie. Door bij de Vrumona-vertegen- woordiger een order te plaatsen voor tenminste twee kratten Royal Club Bitter Lemon 1000 cc en deze order uit te breiden met een of meer kratten/trays kleine flessen of blik ontving hij dan voor elke krat of tray een kanskaart Hoe groter de bestel ling, hoe groter de kans op een van de vijftig prijzen. De prij zenpot omvat: 9 een Aristona kleurentelevisie met afstandsbediening O een Sony Trinitron kleurentelevisie (51 cm beeldbuis) O een draagbare kleurentelevisie (33 cm beeldbuis) van het zelfde merk 0 zeven National hifi-stereosets 9 vijftien Kodak mini-instamatic elektronische camera's 0 vijfentwintig luxe Rastal glazensets met zes longdrink glazen. De trekking van deze kanskaartenactie vindt medio september plaats. 12

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 12