Bezoek firma Van Well B.V. Zo'n Heineken kanskaart is heel wat waard De heer G. Ven overhandigt de prijs, een zevendaagse vliegreis naar Venetië. Zoals reeds in het vorige nummer van Tap en Schap werd vermeld, bestaat de Brug-Centrale twintig jaar. Hierop werd ingehaakt door de tweeënveertig aangeslo ten groothandelcentra met verkoop-activiteiten voor ver schillende produkten. Onder het motto: ,,Zo'n Heineken kanskaart is heel wat waard" is gedurende twee weken met het Heineken assortiment een grote kanskaart-actie gehouden. Een kanskaart- actie met 101 prijzen, waar onder portable tv-toestel- len, stereo-cassetterecor ders, camping koelkasten, grill/bakovens, horloges en als grootste prijs een zeven daagse vliegreis voor twee personen naar Venetië. De actie, die een zeer groot succes werd, is inmiddels af gesloten, de prijswinnaars zijn bekend en in het bezit van de door hen gewonnen prij zen. De hoofdprijs is gewonnen door de heer en mevrouw J. C. van Wijk uit Scheveningen. Vrijdag 29 april jl. brachten de directie en commerciële me dewerkers van Spar groot handel A. J. M. van Well B.V. uit Zevenhuizen een bezoek aan onze brouwerij in Zoe- terwoude. Zij kwamen niet al leen voor een rondleiding door de brouwerij, maar vooral om te kijken naar een diapresentatie waarin werd ingegaan op de ontwikkeling van de Nederlandse bier markt, de positie van Spar en in het bijzonder van de firma Van Well in de biermarkt. Na afloop van de presentatie volgde een uitvoerige discus sie. Het gezelschap voor de brouwketel in het ontvangstgebouw De heer J. C. Osseweyer (groothandelvertegenwoordiger bier) tijdens zijn inleiding Een van de aantrekkelijke dis plays, waarvan er bij de tweeën veertig Brug-groothandelcentra vele stonden. Van links naar rechts de broer van de heer Van Wijk, het echtpaar Van Wijk met hun kinderen Ronald en Regina, de heer G. Ven, filiaal ma nager van de Ven-vestigingen in Den Haag, de heren J. M. Verstappen (vertegenwoordiger) en W. J. Hoeben (verkoopbevordering) van Hei neken. Bij welke krat of tray Heineken bier heeft de winnende kanskaart gezeten?

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 6