Olympia's Ronde weer voor Amstel De Seven-Up eend, een van de originele wagens uit de reclamekaravaan. Voor de vierde maal won de Amstel ploeg Olympia's Ronde door Nederland, de grootste wielerwedstrijd voor amateurs in ons land Arie Hassink was dit jaar veruit de sterkste, ondanks een ernstig auto-ongeluk enige maanden geleden, dat zijn trainingsschema danig in de war bracht. Tweede werd tot ieders verrassing Jos Lammertink, een van de jongste renners uit de Amstel ploeg, die pas enige maanden amateur is. De vierde plaats was voor onze Leo van Vliet, de winnaar van vorig jaar, die nu het combinatieklassement won. Het was een bij zonder mooi resultaat voor de Amstel renners en ploegleider Herman Krott, temeer omdat ook beslag gelegd werd op de tweede plaats in het ploegenklassement. Een over-gelukkige Arie Hassink, samen met de Ronde-miss op tiet erepodium. Toejuichingen voor Amstel Inhoud Olympia's Ronde door Nederland 2 Introductie Tenido port; Jagermeister activiteiten voor horeca-ondernemer en slijter 3 De-met-Hoppe-voel-je-je-mens-actie 4 Gratis poster bij Bokma citroenjenever en -brandewijn 5 Zo'n Heineken kanskaart is heel wat waard; bezoek firma Van Well B.V6 Fred van der Werff breidt uit 7 Introductie Amstel mono 8 Honderd-jarig bestaan firma Bastmeyer 10 Amstel Gold Race 12 Nieuwe reclamecampagne voor Royal Club Shandy; Sisi-Ola activiteiten 16 Pepsi-Cola zomerpromotie 18 Breughel-maaltijd 19 Parlant du vin (7) 20 Leven in de bouwerij 22 Horeca onderweg 24 Nieuws allerlei 26 Bij de omslag: De voor- en achter pagina worden gevormd door de fraaie kleurenposter, getekend door Jan van Haasteren. Bokma geeft deze poster gratis weg bij aankoop van een aantal flessen ci troenjenever en -brandewijn. Zie ook pagina 5. Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Nederlandse markt. Redactie: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P. A M Reijnders. Vaste medewerkers: R. G. H. Elfrink, W. J. Hoeben, M P J van Soest. Redactiecommissie: mej. H. D. van den Steenhoven, J. F B. Houthuys, A. C. M Jonkers, D Marck, J. A Vleghert. Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam Tel. 020 - 702283, 702172. V4MU

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 2