HOPPE BARBECUE-ACTIE NIEUWE HOPPE TV-COMMERCIAL: De fotograaf 3 >ver- wa- gen- >t de tbak een- n de r te- Hoppe zal in 1977 ongeveer 60 maal op de televisie komen met verschillende commercials. Een spiksplinternieuwe commercial „De fotograaf" zal vanaf eind april mee gaan draaien. Hieronder treft u een aantal beeldjes aan uit de nieuwe film, waarin een drukdoende fotograaf niet eerder tot rust komt voordat hij thuis is bij zijn gezin, waar hij zijn glaasje Hoppe aantreft. Want pas dan voelt hij zich mens! Nu het de tijd van 't jaar wordt dat iedereen naar buiten trekt, 't mooie weer tegemoet, heeft Hoppe een aantrekkelijke zomeractie bedacht: de Hoppe barbecue-actie. In de periode van 25 maart tot en met 6 mei werd de handel bezocht om deze consumentenactie aan te kondigen. De grossiers kunnen gebruik maken van de bekende bijsluiters, waarop zij hun aanbiedingen en hun firmanaam kunnen laten drukken. Op deze bijsluiter staat de actie kort uitgelegd met daarbij een afbeelding van de barbecue. Bovendien ontvangen zij zelf ook zo'n fraaie barbecue. Bij afname van een aantal liters Hoppe jonge jenever en vieux gecombineerd met Coebergh bessenjenever, plaatst de vertegenwoordiger bij de slijter een in 't oog springende display, waarin de barbecue verwerkt is. Voor de consument loopt de actie tot en met 31 juli 1977. ledereen die het speciale fleslabel invult en dit samen met een platgemaakte Hoppe dop en een betalingsbewijs van slechts 19,75 opstuurt, krijgt binnen enkele weken de barbecue thuisgestuurd. Hierbij zit tevens een smakelijke receptenfolder en een uitleg hoe men een barbecue gebruikt. Natuurlijk smaakt een glaasje Hoppe uitstekend bij alle barbecue-gerechten, want: „Met Hoppe voel je je mens".

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 3