Roei-vierkamf finish 10 31 Op tvin- ^oe- de van lan- 'een ema 1 de iffie, tge- een van de ont- ;rde irdi- erie in fers Dve- <ke- kel- i bij film en" bor- raaf ge- akt, nen lige 5 Co Gieling tapt uit twee vaat jes. Co Gieling, een 28-jarige caféhouder uit het Noordhol landse Warmenhuizen, tapt naast een voortreffelijk glas Heineken bier ook duchtig uit een ander vaatje. Dat doet hij op de Nederlandse kunstijsbanen, waar hij als ma rathonschaatser dit seizoen de ene overwinning na de andere aan zijn inmiddels lange erelijst toevoegt. Op 19 februari werd hij in Alk maar kampioen van Nederland, voor welke titel hij drie weken daarvoor tijdens de Heineken superschaats 3-daagse zijn kandidatuur reeds had gesteld. In dit toernooi, dat een voort zetting was van het in voor gaande jaren door ons con cern georganiseerde Heineken Schaatsfestijn, werd hij twee maal met overmacht eerste en éénmaal nipt tweede. Alleen de zo'n twintig jaar ou dere Elfstedencraok Jeen van den Berg en Gielings zwager Jos Pronk konden in de eind klassering wat punten betreft nog een beetje meekomen. Foto 6 toont het drietal op het erepodium: In het midden Co Gieling, rechts Jeen van den Berg en links Jos Pronk. Op foto 7 ziet u de A-rijders, aangevoerd door Jappie van Dijk (met baard). Vijfde Heineken Roei-Vier- kamp. Traditiegetrouw werd medio maart het roeiseizoen geopend met de door de Am sterdamse Studenten Roeiver eniging Nereus georganiseer de „Heineken Roei Vierkamp". Aan dit unieke toernooi, dat Willem Oostendorp jr. samen met een (inmiddels overleden) broer. De laatste zaak die de heer W. Oostendorp nog over heeft, aan de Binnenweg 146, zou hij over niet al te lange tijd verkopen. Maar zijn zoon Hans vond dat De Vijgeboom in de familie moest blijven, en dus nam hij op 1 januari jl. als derde generatie de zaak over. De heer A. J. Kloppert van Hei neken opende de receptie, waarna verkoopleider R A. B. Combée het woord nam en in vogelvlucht de geschiedenis vertelde van de familie Oos tendorp. Als geschenken bood hij een Engelse tafelklok en een tinnen bierpul met inscriptie aan Na het officiële gedeelte is het feest nog lang voortgezet in (natuurlijk) De Vijgeboom aan de Binnenweg. Op foto 9 neemt de heer Oos tendorp (tweede van rechts) een slok uit zijn pas verworven tinnen bierpul Drankenhandel Winters-Van Wees in een nieuwe behuizing Een mooie wandklok met de tekst „Aangeboden door het personeel op 27 november 1976", siert de nieuwe kan toorhal van onze drankenhan del Winters-Van Wees te Eind hoven. De ingebruikneming van de nieuwe behuizing aan de Royackerstraat is zonder uit bundige feestvreugde verlo pen; alleen het personeel heeft hier in november, in een gezel lig samenzijn, de lasten van een te kleine ruimte afgewor pen en een toast uitgebracht op de nieuwe riante werkruim te. Van 31 januari tot en met 3 fe bruari was het de beurt aan de vele relaties om kennis te ko men maken met deze nieuwe behuizing. Hiervoor ontvingen zij een uitnodigingskaart, ver sierd met een mooie penteke ning. Deze tekening kwamen zij weer tegen in de hal. De af deling reclame-service van Heineken had voor een prach tige vergroting gezorgd, die in de trappenhal een mooie plaats heeft gekregen. De relaties werden door de be drijfsleider en zijn medewer kers en medewerksters, ont vangen in een ruimte die door genoemde afdeling in een fraai aangeklede receptiehal was herschapen, waar de concern artikelen in mooie displays waren opgesteld (foto 10). Het „natje en droogje" ontbrak ui teraard niet, terwijl er diverse aanbiedingen werden gepre senteerd om het zakelijke as pect niet te doen vergeten. wordt verroeid over vier af standen werd deelgenomen door nagenoeg alle toproeiers en -roeisters van Nederland. Hun achten of dubbelvieren (dames) doorkliefden het water van de Amstel, waarbij hun met name op de zaterdag de re genbuien niet bespaard ble ven. De door Heineken rond leider Paul Dekker gecoachte Elite-acht van Nereus legde de vier afstanden af in de snelste tijd en ontving daarvoor de be ker als over all-winnaar van het reeds voor het vijfde jaar ge houden toernooi. Op foto 8 overigens de als derde geëin digde acht samengesteld uit roeiers van Proteus Ere- tes/Nautilus/DDS, varend op de 250 m onder het zeer in het oog springende finishdoek. Familie Oostendorp 50 jaar Heineken klant. In de Raads- kelder van onze Rotterdamse vestiging vierde de familie Oostendorp op 28 februari jl. het feit dat zij 50 jaar horeca- exploitant zijn. In die 50 jaar hebben zij uitsluitend Heine ken bier geschonken! Het begon een halve eeuw ge leden, toen de heer Oosten dorp sr. café De Vijgeboom pachtte in 1927 en later kocht. Zes cafés De Vijgenboom wer den tot 1960 gedreven door 8

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 31