Allerlei Gerrie Vrieze won Golden Mi ke 77. Gerrie Vrieze van bar- discotheek Royal Club" uit Winschoten is discjockeykam- pioen van Nederland gewor den. De 26-jarige Groninger, die zich als d.j. de naam Gerry Cooper heeft aangemeten, was de beste van de 24 finalis ten die zondag 20 maart in Theater Gooiland in Hilversum streden om de „Golden Mike 77". De fraaie microfoon als mede een ingelijste oorkonde werden hem aan het eind van een opwindende finaledag overhandigd door de voorzit ter van de jury, de vermaarde super-d.j. Joost den Draayer (fotol en 2). Ruim duizend fans bevolkten de zalen van Gooiland die door de sponsors van de disc- jockeyverkiezing te weten Pepsi-Cola, Stimorol en Sam son Shag waren omge bouwd tot een knusse disco theek met onder meer markt- kraampjes voor drankjes en souvenirs. De marathonpre sentatie werd rond half zes 's middags onderbroken door het optreden van de Belgische popgroep „Trinity". De finale sloot een zes maan den durende promotie-activi teit van Pepsi-Cola, Stimorol en Samson Shag af. Ongeveer 350 discjockeys van de in to taal ruim duizend geregistreer- 2 de discotheken en discobars hebben hieraan meegedaan. Zij dienden een cassette met daarop hun discopresentatie te sturen aan een jury, die aan de hand hiervan een deel van de finalisten heeft geselecteerd. Daarnaast bezocht de jury vele discotheken om een live pre sentatie bij te wonen. Onderdeel van de landelijke d.j.-competitie was de intro ductie door Pepsi-Cola. Stimo rol en Samson Shag van een voor Nederland geheel nieuwe publiciteitsvorm, te weten de disco-spots, waarmee voor het eerst in discotheken reclame boodschappen ten gehore werden gebracht. Hieraan was voor de discjockeys het winnen van een „gouden tientje" ver bonden, terwijl de discotheek eigenaar een op naam van zijn zaak ingezongen jingle ont- 35-jarig bestaan Korps Com mando Troepen. Op zaterdag 19 maart jl. vierde het Korps Commando Troepen zijn 35- jarig bestaan. In de Engel- brecht van Nassaukazerne te Roosendaal werd ter gelegen heid hiervan een reünie ge houden waarbij in totaal 2700 mensen aanwezig waren. Gezien het feit dat er in één middag 92 fusten uitgeschon ken zijn was er sprake van een tairen in een fleurig Heineken barschort, dat op zeer profes sionele wijze het bier heeft ge tapt. zeer gezellige en „vochtige" dag. Op foto 3 ziet u als tweede van rechts de heer B. Zewald, en tweede van links de heer J. H. Pouli, beiden horecavertegen- woordiger van Heineken. Naast de heer Zewald, links, de heer F. de Weert, zoon van een Heineken-agent uitSprun- del. Fntn 4 tnnnt ppn orofinifi mili- Bezoek Schuitema Noord. Op vrijdag 7 januari jl. ontvin gen wij op de brouwerij te Zoe- terwoude de directie en de commerciële medewerkers van Schuitema Noord Na een lan ge treinreis vanuit Heerenveen en Assen, waar Schuitema Noord gevestigd is, werden de heren ontvangen met koffie, een aperitiefje en een uitge breide lunch, waarna een rondleiding over het terrein van de brouwerij in een van de dubbeldeksbussen volgde. Teruggekomen in het ont vangstgebouw presenteerde groothandelsvertegenwoordi ger R. de Haan een diaserie over „De bierpresentatie in winkels", aangevuld met cijfers met betrekking tot de, ove rigens goede, omzetontwikke ling, marktaandelen en winkel spreiding van onze merken bij deze groothandels. Na de vertoning van de film „De wereld van Heineken" werd tijdens het afscheidsbor- reltje, door de „Hoffotograaf van Zoeterwoude" van het ge zelschap een foto gemaakt, zodat we nog lange tijd kunnen terugkijken op deze gezellige

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 30