B.B.B. Maastricht Horesca Zuidlaren FrutoVers Manifestatie 21 hoppl De een van de oudste en be kendste vakbeurzen op het gebied van grootverbruik in horeca, ziekenhuizen, instellingen en bedrijfskantines, is dit jaar van 5 tot en met 10 maart gehouden in de Eurohal in Maastricht. Van de ruim 25.000 bezoekers (vorig jaar 23.000) bracht een groot deel enige tijd door in de in Beierse stijl ingerichte concernstand van Heineken. Er werden diverse aantrekkelijke acties gehouden, zoals bij voorbeeld de suc cesvolle actie van Hoppe en Coebergh, die bij afname van een aantal liters jene ver en bessenjenever een fraaie kope ren maatkan weggaven. In het Vrumona gedeelte nam Shandy een aparte plaats in. Hier werden gratis glazen aangeboden, en wie een bepaald aantal kratten Shandy afnam, kreeg er één voor niets. Reuchlin had een eigen plaats in de stand gekregen. Ook hier was gezelligheid troef en werd een groot aantal orders geplaatst. In de hele stand heerste door de Beierse de partij zijn op deze beurs, zij het dan niet in het weekend maar op door-de- weekse-dagen, want dat past meer bij een vakbeurs. stijl een gemoedelijke sfeer, die mede heeft geleid tot het positieve resultaat dat op de B.B.B. bereikt is. Ook volgend jaar zal Heineken weer van Van 21 tot en met 24 februari jl is in de Prins Bernhardhoeve in Zuidlaren voor de zeventiende maal de Horesca, een horecavakbeurs, gehouden. Aan deze beurs namen enkele van onze concern-drankenhandels deel, namelijk Hergarden uit Joure; de Noord Friese Drankenhandel Leeuwarden; Wiemers uit Dokkum; Dinkel Regge uit Almelo; Drankenhandel Groningen; Santing, Vos en Wouwenaar uit Assen en Molenaar uit Meppel. Ruim 28.000 bezoekers kwamen naar de Horesca en dat is een fikse stij ging ten opzichte van het vorig jaar toen er 25.841 bezoekers geregistreerd wer den. Uit het bovenstaande zou men kunnen concluderen dat het carnaval nagenoeg niet van invloed is geweest. Onze drankenhandels hadden samen een zeer sfeervolle stand ingericht, waarin met veel enthousiasme is ge werkt. In de Merwedehal van de Jaarbeurs te Utrecht werd op 8 en 9 maart de Fruto Vers Manifestatie en Levensmiddelen- beurs gehouden. Fruto Nederland, die voor de eerste maal een dergelijke manifestatie organiseer de, is bijzonder tevreden over het be zoekersaantal en de resultaten van deze beurs. De plannen om deze manifestatie in 1979 te herhalen zijn reeds gemaakt.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 21