o\Vc®2 W2 ft 13 op 3 januari 1977 van start door middel van een advertentie van een hele pagina met twee steunkleuren in alle landelijke dagbladen. Alle Nederlanders die in 1977 iets mee maken dat verband houdt met het getal 7 of 77 kunnen de coupon invullen en op deze wijze meedoen aan de actie, leder een die instuurt ontvangt in ieder geval een Seven-Up sleutelhanger en dingt voorts mee naar grotere prijzen, waar onder een zevendaagse reis naar Ze venhuizen. Ook een beloning van 77,77 behoort tot de mogelijkheden. De Seven-Up Popfoon heeft inmiddels een nieuw telefoonnummer gekregen. Indien men thans 020-767011 draait vertelt Lex Harding het allerlaatste nieuws uit de popwereld. Deze zeer succesvolle actie met meer dan 1200 opbellers per dag zal verder onder steund worden met advertenties in pop bladen en op de poppagina van dagbla den, stickers en T-shirts. Gedurende de maand april'heeft Se ven-Up ingespeeld op de in mei te hou den verkiezingen door middel van lan delijke affichering en speciale Seven-Up verkiezingsviltjes voor de horeca-bedrij- ven. Voor sportverenigingen is de Seven-Up persprijs ingesteld. Dit jaar een wedstrijd voor clubbladen van voetbal- en hoc- keyverenigingen. Een jury bestaand uit Theo Koomen, Mart Smeets, Peter On- vlee en Henk Terlingen zal de ingezon den clubbladen beoordelen op originali teit, vormgeving en technische afwer- eerst naar de lagere school gingen, dit jaar is de schoolreis het onderwerp van een tweedelige activiteit. In januari zijn 8.000 lagere scholen uit genodigd deel te nemen aan de Seven- Dit was de stem van 7-Up tijdens de verkie zingscampagne. Up schoolreiswedstrijd „uit volle borst", door het insturen van een nieuw school reislied. De vier winnende scholen zijn een dag te gast in een platenstudio waar de nieuwe liedjes samen met Rob de Nijs en het Combo van Ruud Bos op een mi- ni-LP worden opgenomen. materiaal. De consument kan dan door overmaking van 9,50 in het bezit ko men van een speciaal voor de schoolreis ontwikkeld pakket bestaande uit een pet, T-shirt en tas. De Seven-Up Jutteractie is al bijna tradi tie geworden en zal dus ook in het Jaar van Seven-Up niet ontbreken. Tijdens deze milieuvriendelijke zomer- actie kunnen de deelnemende kinderen zich in juli en augustus naar hartelust uitleven bij het verwijderen van klein vuil van de Nederlandse stranden. Elke schoonmaak wordt besloten met een schatgraafwedstrijd waarbij vele mooie prijzen te winnen zijn. Voorts zal nog een aantal activiteiten ontplooid worden, waarvan we thans de sluier nog niet kunnen oplichten, zoals een horecapromotie, een zomerse dis playactiviteit voor winkels en voor oude re tienermeisjes een modewedstrijd. Via de diverse vakbladen zal Seven-Up u en uw afnemers gedurende 1977 conti nu op de hoogte houden van alle ge beurtenissen rond dit uitgebreide pro motionele programma. Tijdens het gehele jaar van Seven-Up zal de enige smaak die geen kleur nodig heeft ook duidelijk van zich doen spre ken door het meer dan 70 keer uitzenden van de bekende Seven-Up televisiefilms. Door meer dan 200 radiospots op Hil versum I, II en III en door regelmatige confrontatie van de bioscoopbezoeker met de frisse, heldere wereld van Se- ven-Up. Het Jaar van Seven-Up betekent dus t*» Lr TZIIetjaarmnTUP HcmiIim ledereen die dit jaar iets met het getal 7 of 77 te maken krijgt kan Wie maakt het beste schoolreis-lied van Nederland? meedoen aan de actie en fraaie prijzen winnen. king. De 7 winnende verenigingen ont- Rob de Nijs zorgt voor een korte musical nogal wat. Een heel jaar lang gaat Se- vangen ieder 777,77. Was er vorig jaar de grote Seven-Up promotie „ik ga naar de grote school" voor ouders met kinderen die voor het op de tweede kant. Onder het motto „en we gaan nog niet naar huis, nog lange niet..." is de hierbij behorende consu mentenpromotie in april gestart met ad vertenties in damesbladen en veel p.o.s. ven-Up er stevig tegenaan met een groot ondersteuningsprogramma ter stimule ring van de omzet van u en uw klanten. Zorgt u daarom voor voldoende voor raad.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 13