elke dag prijs bij Amstel Horèca-Chèque is hier van harte welkom! plus nog eens zestig cheques van 25.- AMSTEf AMSTEL Doe meef Elke dag em hoofd pry s van flOO.aanAmstei Horeca cheques Plus nog eens 60 cheques van f25: SpmStpecMflH^S JSSh Amstel horeca-cheques zijn uitsluitend geldig in etablissementen waar Amstel wordt geschonken. En we zullen er voor zorgen dat de winnaars die Amstel etablissementen weten te vinden ook. We geven elke Amstel zaak een speciale actiesticker om op een goed zichtbare plaats op raam of deur te hangen. Dan weten de winnaars precies waar hun horeca-cheques welkom zijn. Zo blijft het in de familie Zo verschijnt 't in de winkels Het winkelmateriaal voor de nieuwe actie is weer puik voor elkaar. Niets is nagelaten om de aandacht van de consument te trekken. Zo is er natuurlijk een displaykaart, een vrolijke guirlande, een schaphanger, een raambiljet, een kassasticker, een handzaam bakje voor de wedstrijdformulieren en tijdelijk kratfolders. Zo verdient de Amstel horecaonderne mer f 1000,- of een vakantiereis En als klap op de vuurpijl zal er tussen juni '77 en januari '78 maandelijks een prijs van 1000,- worden verloot onder de horeca-ondernemers die horeca-cheques hebben ingezonden. Bovendien zal na afloop van de actie onder deze inzenders een geheel verzorgde reis van acht dagen voor twee personen naar de Canarische Eilanden verloot worden. Zo krijgt de detaillist een kleine attentie Zo wordt f 25,- ook nog f 27,50 Elke Amstel horeca-cheque is vijfentwintig gulden waard. En die krijgt de horeca-ondernemer gegarandeerd terugbetaald. Maar hij krijgt nog iets meer, 10 procent per cheque om precies te zijn. Dat wil zeggen dat elke horeca-cheque nog 'ns een knaak extra winst oplevert. Als één van de klanten van de detaillist hoofdprijswinnaar wordt, valt ook de detaillist zelf een beetje in de prijzen. Dan krijgt hij van Amstel zo'n horeca-cheque ter waarde van 25, - Hieraan herkent men het horecabedrijf, waar de cheques besteed kunnen worden. Het gaat om het bier van 's lands beste brouwers. Tien procent is voor de horeca-ondernemer. Zo'n uitnodiging slaat men natuurlijk niet af. pbHuw "a l vndstatid formulier

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 11