5 Heropening Oude Binnenweg Rotterdam. Op 19 november 1976 heropende burgemeester A. A. van der Louw de Binnen weg (foto 6). Dit op initiatief van de winkeliersvereniging 'de Binnenweg', waarvan Lou Lap voorzitter is. In zijn toespraak dankte de burgemeester onder andere allen, die aan de bestrating en plaatsing van de oude lantaarn palen hadden meegewerkt en gaf toestemming om de naam Binnenweg symbolisch te veranderen in Oude Binnen weg De Oude Binnenweg is voor verkeer gesloten en is dus nu een soort wandelstraat. Op de Oude Binnenweg zijn tien horeca-exploitaties ge vestigd, namelijk een poffer tjeskraam, een discobar, een petit-restaurant en zeven brui ne cafés, waarvan in zes ons bier geschonken wordt. Een verzoek aan B W is inmid dels gedaan om in de zomer terrassen te mogen plaatsen Op foto 5 krijgt u een indruk van de feestelijke aankleding van de Oude Binnenweg. Helneken militaire miniraces. Op 15 december 1976 werd in het voormalige ontvangstge bouw van de brouwerij te Den Bosch een presentatiemiddag gehouden van de Heineken militaire miniracekampioen- schappen 1977. Hierbij waren aanwezig de welzijnszorg-officieren van de dertig legerplaatsen, die het racing-team van Heineken in de periode januari/februari/ maart deels bezocht heeft en deels nog aan zal doen. De bedoeling van deze middag was de welzijnszorg-officieren vertrouwd te maken met de ge gevens over en de opzet van de militaire miniraces. Zij waren in de gelegenheid zelf ook te miniracen (foto 7) en raakten prompt laaiend enthousiast. Op foto 8 ziet u kolonel J. A. M. van de Lest, links, die de prijs uitreikt aan de winnaar van de middag. Geheel links de drie pitspoezen, die het geheel completeerden. Pepsi op de kielentoer. Pepsi heeft ook dit jaar het carnaval niet ongemerkt voorbij laten gaan. Want de horecaonderne mer die tien kratten Pepsi-Cola 200 cc bestelde, werd verrast met een geinige boerenkiel en een bijbehorende zakdoek. Als u de foto (9) ziet, kunt u begrijpen dat deze actie is aan geslagen. Alles bij elkaar een likkebaar- dendlekkerlessend gebeuren, waarmee de opmars van Pepsi nog eens een extra impuls heeft gekregen. Het was er weer, Heineken bok- bler. Als de tijd rijp is voor Heineken bokbier, komt de consument voortdurend oog in oog te staan met de uitno digende kreten van onzo bokbieractie. Een heel bijzon dere actie voerde café ,,de Sport", Wilhelminaplein 9, te Horst (L.) waar de heer J. van Heyster rondom zijn schoorsteen alle aandacht op het Heineken bokbier ves tigde (foto 10). was gekozen. Een afbeelding van de adver tentie, die ook al in kleur op de achterpagina van Tap en Schap van december jl. ver scheen, ziet u op foto 7. De advertentie zal eveneens worden gebruikt op een bin nenkort te introduceren ge schenkverpakking voor Zwarte Kip advocaat. Zwarte Kip advertentie be kroond. Ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van het vakblad ,,Het Levensmidde- lenbedrijf" werd een speciaal nostalgisch jubileumnummer uitgegeven. In deze editie werden advertenties geplaatst, die qua vormgeving in dezelf de oude stijl moesten passen. Hieraan werd deelgenomen door ons concern met Heine ken bier en Zwarte Kip advo caat. Aan dit nummer was tevens een advertentiewedstrijd ver bonden en onlangs werd be kend dat de Zwarte Kip adver tentie door de jury als winnaar 27

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 27