JH TOEKOMST i SS i S SC Ruiterzaal Koelcel Voorbereiding Cantorzaal BuHe' Bak unit Keuken Garderobe Buttet Naar Hotelkamers Gildezaal Restaurant jachtzaal Inlichtingen bij de gewestelijke verkoopkantoren en tenslotte een ruime parkeerplaats. De keukens zijn nu ruim en efficient in gedeeld en ingericht. In de uren dat de keuken gesloten is, wordt gebruik ge maakt van een mini-bakwand voor be perkte snacks. Bij de overige dienstruimten valt verder op de containerruimte, de eigen wasse rij, de rollenbaan ten behoeve van het drankentransporten het zelfbedienings systeem voor de obers ten aanzien van de drankenuitgifte. De naam Postelse Hoeve gaat als her berg terug tot 1608, maar deze was toen aan de overzijde van de weg gevestigd, waar in 1963 plaats moest worden ge maakt voor het nieuwe Maria-zieken- huis. Anno 1977 is De Postelse Hoeve het voorbeeld van de oude Brabantse gast vrijheid. De directie, het echtpaar C. J. J.A. Vermeer-Fouchez, streeft naar een gemoedelijke Brabantse sfeer, waar iedereen ondanks de grootte van het bedrijf persoonlijk aandacht krijgt. De Doelenzaal van 100 m2 met eigen barbuffet. De Ruiterzaal van 60 m2. De Rode Jachtzaal van 75 m2 met eigen buffet. De Gildezaal van 90 m2 met eigen toiletgroep en aparte toegang. De accommodatie die geboden wordt bestaat onder meer uit twee fraaie toiletgroepen, garderobes, receptie, te lefooncellen, (in alle zalen: telefoon, intercom, geluidsinstallatie), alsmede logie-accommodatie van 20 hotelkamers De counterbarmet flessenluifel en verhoogde zitjes. 25

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 25