i^nKnA^ET^UCHLlN het certificaat ontving de slij ter het bijpassende glaasje gratis. Onder het motto „Samen bouwen aan de wijnomzet en aan het Reuchlin wijnrek" lanceerde Reuchlin een spe ciale beurspromotie. Bij aan koop van een fles wijn uit het assortiment kreeg de slijter tegen een gereduceerde prijs een wijnrek-bouwelement. Door een bepaalde construc tie kan de slijter hiermee een De frisdranken van Vrumona werden in een apart gedeelte ge presenteerd. „wijnrek op maat" maken. Ook na de Slijtersvakbeurs blijft deze aanbieding gelden. Tous les trois bons Een andere activiteit in de Reuchlin stand was de blind- proeverij, waarvoor bijzonder veel belangstelling bestond. Bij aankoop van een doos El- zasser wijn van Louis Sipp ontving de slijter een deelne merskaart voor deze proeve- rij. Hij kreeg drie soorten wijn uit de Elzas te proeven, en als hij daarvan de namen dacht te Doorkijkje van de Reuchlin stand, met hele maal achterin de Tenido Bodega. Wie alle drie de wijnen kende, maakte kans op een reisje naar de Elzas. De stand van Wijnhandel Reuch lin kreeg mede door haar fraaie uiterlijk veel aandacht. weten, vulde hij deze in op de deelnemerskaart. Na afloop van de beurs heeft de heer F. Steneker, hoofd redacteur van het Slijtersvak blad, de namen van de wijnen bekendgemaakt. Onder de goede proevers werden vijf Jong weekends' naar de El zas verloot, waar onder meer een bezoek gebracht wordt aan de wijngaarden en de kelders van Louis Sipp. Tevens zal er een officiële proeverij gehouden worden, waarbij de winnaars uitverko ren worden om toe te treden tot de Confrérie StTEtienne. Verder ontvangt iedereen die de juiste namen heeft inge vuld drie flessen Elzasser wijn en zes Elzasser glazen gratis. Ook dit jaar heeft Heineken, mede door de aantrekkelijke en vaak originele beursaan- biedingen, een groot aantal bezoekers en afnemers in de drie stands mogen ontvangen. De Bistro-wijnen van Van Olffen. Reuchlin In de stand van Wijnhandel Reuchlin was een sfeervolle Tenido Bodega ingericht waar gelegenheid geboden werd kennis te maken met het aperitieven-assortiment. Ver der stonden in de stand van Reuchlin de geschenkver pakkingen centraal. Met na me de uitgebreide serie wij nen van Couperin en het bui tenlands gedistilleerd kregen veel aandacht, mede in ver band met de komende feest dagen.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 5