RiurRóas I'IM" l [cine ken; waarbij de positie van het G.I.B. besproken werd ten op zichte van de overige z.b.- grossiers in Nederland. Voor het boekjaar 1976/1977 werd het jaarprogramma be handeld, waarbij advertentie program en verkoopactivitei ten ter sprake kwamen. Als onderbreking werd per Heine- ken dubbeldekker een rondrit over het brouwerijcomplex gemaakt, waarbij een bezoek aan brouwhuis en bottelarij inbegrepen was. Zinvolle discussies en een in formeel samenzijn in het ont vangstgebouw besloten deze voor het G.I.B. en Heineken thuisverbruik waardevolle dag. Ongeveer 15.000 mensen heb ben deze manifestatie, gehou den op het terrein van de volkshogeschool in Berg en Dal, meegemaakt. Er werden regelmatig demon straties gegeven met bijvoor beeld een werphengel, klei duiven schieten en ook vier hoornblazers in origineel te nue, gevolgd door vier ruiters met jachthonden waren van de partij. In de diverse voorlichting- en tevens verkoopstands konden de bezoekers terecht voor in formatie over het hele gebeu ren. Heineken was aanwezig met twee gezellige consump tietenten, waarin onder meer Nieuw in Nederland: Game Fair. Voor het eerst in Neder land werd op 28 en 29 augus tus jl. een manifestatie gehou den op het gebied van de jacht, sportvisserij, natuur- en wild- beheer onder de naam Game Fair. De Game Fair is al jaren ontzettend populair in Enge land, reden voor de organisa toren om dit evenement naar Nederland te halen. 13. Amstel bier en Jagermeister geschonken werden en had een aantal spandoeken bij de in- en uitvalswegen bij Nijme gen en Berg en Dal geplaatst als extra aankondiging. Op foto 13 ziet u een van de terrassen, waarvandaan een deel van de gebeurtenissen gevolgd kon worden, met op de achtergrond de Heineken reclametoren. 14. Old Timers. Begin augustus kreeg de Amsterdamse Heine ken brouwerij bezoek van de Austin Ten Drivers Club (foto 11). Ongeveer twintig leden van deze Engelse automobielver eniging en enkele leden van de Nederlandse afdeling van de club kwamen met vier au thentieke Austins uit de jaren '30-40 onze poorten binnen rijden. Het bezoek vormde een onderdeel van de grote Con tinental Tour, die de Engelsen in hun Old Timers maakten. World Championship Mirror Class. Van 1 tot en met 6 au gustus werd op het IJssel- meer, onder de rook van Mon- nickendam, het wereldkampi oenschap zeilen in de Mirror Class gehouden. De ruim 250 11. was er de Bierboeier en drie enorme boeien (waarvan een op foto 12 zichtbaar). Vooral die laatsten waren „blikvan gers" voor de zeilers. Bezoek G.I.B. aan brouwerij Zoeterwoude. Op donderdag 2 september 1976 ontving Hei neken de leden en de directeur van C.V. Gemeenschappelijk Inkoop Bureau, G.I.B., op de vestiging in Zoeterwoude (14). Het bezoeken van een brou werij door relaties heeft direct te maken met het karakter van het bedrijf, waarbij een goed gastheerschap een belangrijke plaats inneemt. Dat naast een stuk gezelligheid ook zaken doen aan de orde was, is uiter aard heel begrijpelijk In een goede sfeer werden de 12. problematieken van de ver schillende handelskanalen be sproken. Een uitgebreide dia-presenta tie toonde de gasten de bier situatie op de Nederlandse markt. Aangezien de heren in sterke mate op de z.b.-markt opere ren, werd dit deel van de han del in het bijzonder bezien, zeilboten uit tien verschillende landen, waaronder Nederland, Engeland, Denemarken en Australië, leverden een schit terend schouwspel op, zowel op het water als vanaf de wal- lekant. Heineken presenteerde zich op velerlei wijzen; er wa ren diverse plaatsen waar Heineken bier en Pepsi-Cola werd getapt. Op het water

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 31