Seven-Up Sales Award 1975 voor Vrumona Inhoud 2 Op 23 juli 1976 was de heer W. Winter, president van The Seven-Up Company op bezoek in Bunnik. De heer Winter werd vergezeld door de heren C. Thies, presi dent Seven-Up International, B. Adaire, vice-president en F. Roever, uitgever van het Seven-Up magazine. Van Seven-Up Nederland B.V. waren aanwezig de heren J. Speer, regional director en B Riemslag, area manager. Tijdens het ochtendprogramma werd in aanwezigheid van de heer R. van de Vijver, lid van de raad van bestuur van Heine- ken, door de heren K. Brandt, marketing manager en W. Stol- werk, junior product manager aan het Amerikaanse gezel schap een inzicht gegeven in de historie van het Heineken concern, Vrumona en de Nederlandse frisdrankenmarkt. Dit gedeelte werd besloten met de vertoning van de Heineken concernfilm die een zeer goede ontvangst kreeg. Door de bereikte verkoopresultaten in 1975 behoorde Vrumo na tot de top 20 van alle Seven-Up bottelaars. Samen met nog 17 andere bottelaars kreeg Vrumona dan ook de 7-Up Inter national Sales Award 1975 als waardering voor de inzet en prestatie van alle bij het produkt betrokken medewerkers. Voor de lunch werd deze Sales Award uitgereikt aan de heer Brandt (m) door de heren Riemslag (I) en Speer (r). 's Middags kreeg het gezelschap een uiteenzetting van de heer J. den Hond, bedrijfsleider, over de ontwikkeling van de fris- drankenproduktie in Bunnik. De dag werd afgesloten met een rondleiding door de fabriek. Bij de voorpagina: Sinds enige tijd doen op het brouwerijterrein in Zoeterwoude twee originele En gelse dubbeldeksbussen dienst bij de rondleidingen. Bij de achterpagina: Centraal in de Heineken stand op de jongste Slijtersvakbeurs stond een enorme fontein als uitbeelding van het the ma: Uw Heineken assortiment een bron van welvaart. Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Neder landse markt. Redactie: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P. A. M. Reijnders, mej. A. Lodeweegs. Vaste medewerkers: R. G. H Elfrink, W. J. Hoeben, M. P. J-. van Soest. Redactiecommissie: Mej. H D. van den Steenhoven, J. F. B, Houthuys, A. C. M. Jonkers, D. Marck, J. A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam, tel. 020-702283, 702172, 702264 tteineken Seven-Up Sales Award voor Vrumona 2 Amstel doppenspaaractie 3 Negende Slijtersvakbeurs 4 Hoppe foto/posteractie; Introductie Wyborowa 6 Geslaagde afsluiting slijtersactie 7 Onze dagelijkse gastvrijheid 8 Nieuwe Pepsi commercial 11 Parlant du vin (3) 12 Bureau Klantenservice; SRV en Heineken letteractie 14 Casino Den Bosch is weer terug 15 Vierspanraces 1 g Ameland, of, de bevoorrading van een eiland 20 Horeca onderweg 22 Leven in de bouwerij 24 Nieuws allerlei 27

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 2