29 i ij Japctmaftn kocl!<nebir«cndc s*n*rr spannen met vier paarden, (10) fungeerde als „taxi" voor de fruitmeisjes van Tiel. Grote hilariteit veroorzaakte de jon geman, die met een schep en een emmertje achter de koets 3 Uren van Amsterdam. Op foto 6 ziet u een deel van de speedboten vóór de start van de traditionele 3 uren van Amsterdam, op 19 september jl. gehouden in de IJ-haven. In totaal zouden er 63 boten starten, maar slechts 21 heb ben de finish gehaald. Ook dit jaar had onze ex-we reldkampioen Cees van der Velden weinig geluk, na vijf minuten was hij al uitgescha keld, omdat hij met zijn boot ergens tegenaan botste. Heineken liet zich zien door middel van een groot aantal spandoeken rond het parcours en de reclametoren (foto 5). Felice Gimondi, Raymond Poulidor, Lucien van Impe, Eddy Merckx,Joop Zoetemelk en Hennie Kuiper, en aan een door organisator Huub Marx voortreffelijk opgebouwde internationale show met drum bands, acrobaten, clowns en een grote groep fenomenaal rolschaatsende jonge Fran- caises. Onze brouwerij had alles wat aan een wielercircus franje geeft van stal gehaald, zodat het ook met café's goed be deelde toeristenplaatsje een schuimende veste van met name Amstelbier-reclame was. Winnaar van de met veel la- terwijl er verder ook twee Hei neken dekschuiten - buiten mededinging - in het water lagen. Azen en Amstel in de Nacht van Valkenburg. De wieier- vedetten van het afgelopen seizoen, onder aanvoering van wereldkampioen en winnaar van de Amstel Goldrace Fred dy Maertens, etaleerden hun kwaliteiten achter derny-mo- toren in het vermaarde „Cri terium der Azen", dat vrijdag 10 september als onderdeel van het jaarlijks terugkerende spektakel „De Nacht van Val kenburg" op Limburgse bo dem werd gehouden (foto 7). Een kleine twintigduizend toe schouwers heeft zich kunnen vergapen aan coryfeeën als waai voltrokken derny-koers werd de dit jaar nauwelijks te kloppen Freddy Maertens met zijn Belgische gangmaker De- wachter. Op foto 8 het tweetal tijdens de huldiging door onze gewestelijk verkoopleider ho reca, de heer J. G. M. Kerck- hoffs. Nieuw etiket voor Van Vollen- hoven's Stout. Van Vollenho ven is een van de oudst beken de biermerken op de Neder landse markt. Van Vollenho- ven's Stout is een stevig bier, bijzonder donker van kleur en met een fraai roomkleurig manchet. Het heeft een speci fieke, wat bittere smaak en een alcoholgehalte van 61/2 vo lumeprocent. Dit type bier wordt zowel door mannen als door vrouwen ge dronken; bij voorkeur op ka mertemperatuur. Het wordt gebrouwen van de beste mout en de beste hop en daarnaast vormt een extra donker ge brand mout, ook wel caramel mout genoemd, een voornaam ingrediënt. Van Vollenhoven's Stout com bineert uitstekend met pittige kazen, zoals bijvoorbeeld Stilton, Danish bleu, Gorgon zola of Roquefort. Van Vollenhoven heeft een nieuw etiket gekregen, dat moderner aandoet, maar toch de belangrijkste kenmerken van het oude etiket heeft be houden. De „gekroonde valk" het handelsmerk van de Van Vollenhoven brouwerij, heeft ook weer zijn authentieke ui terlijk teruggekregen. In november en december zal in de winkel aan Van Vollen hoven's Stout extra aandacht besteed worden door middel van een showcard en een con sumentenfolder, waarin pro- dukt- en gebruiksinformatie over dit bier is opgenomen. Gezien de unieke plaats die Van Vollenhoven's Stout in neemt tussen het aanbod van Nederlandse bieren, mag Van Vollenhoven zeker niet in een gevarieerd bierassortiment ontbreken (foto 9). Oogst- en fruitcorso Tiel. Op zaterdag 11 september jl. werd in Tiel het jaarlijkse oogst- en fruitcorso gehouden. Al het moois op fruitgebied was op de vele praalwagens te bewon deren, die in optocht door het stadje trokken. Ondanks het gure en natte weer waren er tienduizenden mensen op de been om vooral niets te mis sen De Heineken koets, be- 10.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 29