Allerlei AMSTEL - GOLDRACE Amstel-Goldrace aan de top. De Amstel-Goldrace kreeg on langs tijdens de jaarlijkse ver gadering van de Union Cycliste Internationale, de hoogste wielerinstantie, het predikaat 'hors catégorie'. Dit wil zeggen dat ons evenement thans is ge klasseerd in de hoogste cate gorie, de zogenoemde klas siekers, waarvan slechts zeven wedstrijden in de wereld deel uit maken. Deze nieuwe klasse ring houdt tevens in dat dè beste renners, na door ons te zijn uitgenodigd, bij de Amstel- Goldrace aan de start moeten verschijnen of in het geheel niet mogen rijden op de dag dat wij dit evenement organi seren. 'Hors catégorie' wedstrijden zijn onder andere Milaan - San Remo, Paris - Roubaix en de Ronde van Vlaanderen. Heineken op het C.H.I.O. Evenals in de voorgaandejaren gaf ons concern ook op het 29ste C.H.I.O. op verschillende wijzen acte de présence. Zo werd op zaterdag 21 augustus jl. de zilveren bokaal, beho rende bij de door Heineken beschikbaar gestelde prijs voor de landenwedstrijd door de echtgenote van de heer P. Kranenberg, directeur service- 2. groep Nederland, overhandigd aan de chef d'équipe van de winnende Franse ploeg. Ver der brachten wij door middel van reclameborden langs het parcours en de aanwezigheid van vijf verschillende verkoop punten in het Strodorp een aantal van onze merken én de bijbehorende produkten onder de aandacht van het duizend koppige publiek. In de Hei neken Boetiek (foto 2, achter grond) werden bovendien ar- tiekelen als glazen, T-shirts en jl. was Nijmegen en omgeving gehuld in de vele activiteiten van de 60ste Vierdaagse. Vele duizenden wandelaars van vele nationaliteiten liepen hun vier maal 30, 40 of 50 kilometer. Aan de vooravond van dit grootse evenement bood Heineken het publiek een muzikaal vuurwerk aan. Via een speciaal geluidscircuit klonken beroemde muziek stukken, terwijl synchroon daarmee vuurpijlen, sterren- dergelijke verkocht. Links op de foto het Hoppe etablisse ment. Op foto 3 ziet u hoe een van de Zwitserse ruiters op fraaie wijze een hindernis neemt. Heineken bij 60ste Vierdaagse. Van 21 tot en met 24 augustus 4. regens en andere illumineren de zaken werden ontstoken. In destad wasHeineken pertradi tie op verschillende plaatsen aanwezig om voor de dorstige inwendige mens te zorgen. Op foto 4 ziet u het plein achter De Vereeniging waar vooral grote drukte heerste op de laatste dag van de Vierdaagse. 27 èemaRHSBHB

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 27