DEURUE Hoé ran Iran ran HoKran fofcran 'fiaCMEW Doorkijkje in het enorme maga zijn. produktiviteitsverbetering is het mogelijk stijgende perso neelskosten op te vangen, waardoor de verkoopprijzen relatief steeds lager worden. Distributie Vanuit Delft, vestigingsplaats in het dichtstbevolkte deel van de Randstad wordt een landelijke distributie verzorgd met acht eigen Daf vrachtau tocombinaties, alle voorzien van laadkleppen en geschikt voor rolcontainervervoer. Elk van de 3.000 rolcontainers passeert gemiddeld 1,91 maal per maand het centrale magazijn in Delft. Kantoor Het kantoor, bestaande uit twee verdiepingen van 810 m2 elk, biedt huisvesting aan de afdelingen receptie, met telefooncentrale en telex, in koop, verkoop, goederenbe- heer, administratie, compu ter, algemene zaken, control ler en directiesecretariaat. In totaal werkt er 85 man per soneel. Fifo-systeem Om te voorkomen dat pallets „zoekraken" in het magazijn, wordt gewerkt met een com puter-geleide magazijnloka- tie-indeling en stellingkaar- ten. Daarom kan gewerkt worden volgens het Fifo-sys teem (first in - first out). Door Bij Deleave heeft iedere vracht wagen pen eigen laadperron, waarvandaan zij hun eigen dis trict bevoorraden. vestigd in het moderne pand aan de Vulcanusweg, dat in 1968 gebouwd is. nen en gedistilleerd, worden wekelijks bijna 600 slijters wijnhandelaren bevoorraad. Vanwege de opslag van de grote voorraden wijn is aan de isolatie van het gebouw ruime aandacht besteed De opslagcapaciteit bedraagt 4172 standaard-pallets, met daarop meer dan 2.500.000 liter wijn en gedistilleerd, ver deeld over ongeveer 2.500 artikelen. De wijnen variëren in prijs van 2,50 tot circa 35,-. Met name van sherry, whisky en cognac heeft Deleave ex clusieve vertegenwoordigin- gingen: Astrada sherry, Fon- seca port, cognac Godet, champagne Jeanmaire, Thistle Scotch whisky en Bonnie 1745 Scotch Tevens brengt Deleave, in samenwerking met twee an dere inkoopcombinaties, zelf sherry onder het Cortesia la bel Het bottelbedrijf is ge-

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 7