l J ^-5' Slijters- presentatiewedstrijd met Heineken 2 De jury, met van links naar- rechts de heren J. A. Vleg- hert, hoofd verkoopdien sten bier, M. van Soest, ver koopbevordering, A. F. Doornen en W. L. Sparnaay, respectievelijk directeur en adviseur afdeling Het Gooi/Utrecht van het bondsbureau van de Ver enigde Nederlandse Slijters en F. Steneker, hoofdre dacteur van het Slijtersvak blad. Aan de hand van gemaakte dia's kozen zij de beste dis plays en etalages In de periode van 24 mei tot en met 10 juli werd een landelijke etalage- en display wedstrijd gehouden voor de slijters. De actie was over drie perioden verdeeld en had achtereenvolgens als thema: opening visseizoen, vaderdag en vakantie. Op 21 juli vond te Zoeterwoude de jurering plaats van de gemaakte etalages en displays. De vijftig winnaars zullen op 13 en 14 september naar Engeland gaan, waar onder andere ook een bezoek zal worden gebracht aan de Whitbread brouwerij te Luton. In het septembernummer van Tap en Schap zullen wij aan deze actie uitgebreider aandacht besteden. De tijd is rqp toot Heineken Bokbier Bij de omslag: Het oogsten van de gerst staat centraal in de komende reclamecampagne rondom bokbier. Inhoud Heineken slijtersactie 2 Coebergh Nieuwe Oogst 3 De tijd is rijp voor Heineken bokbier 4 Opening distributiecentrum Deleave 6 Seven-Up jutteractie 8 Nieuwe tuigage voor onze paarden 9 Parlant du vin (2) 12 Geschenkverpakkingen 14 Jeugdland -|g Amstel wielerploeg 17 Heineken miniraces 18 Ik zie een ster 19 Afsluiting pretkaartenactie 20 Leven in de bouwerij 21 Horeca onderweg 24 Nieuws allerlei 26 Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Neder landse markt. Redactie: W J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P A. M Reijnders, mej. A. Lodeweegs. Vaste medewerkers: R. G. H. Elfrink, W. J. Hoeben, M. P. J. van Soest. Redactiecommissie: mej. H D. van den Steenhoven, J. F B Houthuys, A. C. M. Jonkers, D Marck, J. A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam. Tel. 020 - 702283, 702172, 702264.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 2