6 cieel directeur van Stekelen burg en organisator van het gebeuren. Op foto 5 een deel van de dis play met de produkten van Vrumona. Blik opnieuw gebruikt. Heine- ken bier is beslist geen onbe kende in Afrika, maar wij ston den er toch van te kijken, dat de blikjes die wij daarheen expor teren in vele gevallen een an dere bestemming krijgen dan de vuilnisbelt. Een handige man uit Niamey in Niger maakt er olielampjes en trechters van en verhandelt ze als huishou delijke waar. Eén van onze medewerkers zag daar zo'n stelletje op de markt liggen tussen ander ongeregeld blik- goed en bracht het mee naar Holland. Daar werden ze direct geoormerkt voor het toekom stige Heinekenmuseum, waar elke Heineken-uiting welkom is (foto 6). Kastelein Reuzesnor. John Roy, kastelein in het Engelse plaatsje Bazely End, staat daar in de wijde omgeving bekend als de man met de grote snor. Elk jaar wordt zijn snor nog groter. Hij is nu al langer dan zijn oudste dochter. John Roy meet zijn krullen, zoals een echte kastelein betaamt, met hulp van Heineken bierflesjes. Bij de laatste meting had hij daar liefst 28 flesjes bij nodig (foto 7). Enige tijd geleden richtte hij een club op voor mensen die een snor-extra-ex- tra hebben. De club telt nu ongeveer 160 leden, uit alle delen van de wereld. Natuurlijk is John Roy president, want zijn snor is nu eenmaal de grootste. (Bron: Nieuwe Revu). Jagermeester in Montreal. Op foto 8 ziet u Henk Nooren met Jagermeister op een concours hippique in München. Henk Nooren heeft Jagermeester, zoals het paard tijdens de Olympische Spelen heette in verband met de amateurbepa lingen, ook bereden in Mon treal. Tijdens het jachtspring- concours was hij, met een 13e plaats de beste Nederlander. Jagermeister(een13-jarigeHan- noveraan) is eigendom van de zesvoudige Olympische deel nemer Hans Günther Winkler, die vijf maal goud won. „Koninklijke" Heineken bier pul naar Engeland. Nederlands grootste en veruit belangrijk ste roeievenement, de interna tionale wedstrijden van de Koninklijke/Holland-beker, mocht zich tijdens het laatste weekeinde van juni verheugen in de aanwezigheid van meer dan tweeduizend roeisters en roeiers, afkomstig uit totaal 18 landen. Op de Bosbaan te Amsterdam, waar volgend jaar de wereld kampioenschappen worden gehouden, lieten met name de Russinnen zien, hoezeer het hen toen al met de Olympische Spelen ernst was. Twee Ne derlandse combinatieploegen presenteerden zich voor het eerst in het internationaal sinds enkele jaren opkomend nieuwe nummer, de „dubbelvieren" of „quadruppels" genoemd, 9 maar konden weinig partij ge ven aan onder meer de ploeg van de Amateur Rowing Asso ciation uit Engeland, die de wedstrijd met overmacht won en daarmee, na Tsjechoslowa- kije en Oost-Duitsland, de zil veren Heineken bierbokaal voor één jaar in de prijzenkast mag zetten. Namens onze brouwerij reikte adjunct-directeur jhr. F. J. C. Mollerus deze bokaal uit. Op foto 9 ziet u de door Heine ken beschikbaar gestelde vrachtwagens, ingezet als rij dende tribune. Voor deze unieke kijk op het roeien be stond weer grote belangstel- 8 ling. LaBA»i' 1QVI< Nieuwe uitmonstering Amstel Gold. Een van de bijzondere typen bier uit ons assortiment, Amstel Gold, heeft onlangs een nieuwe uitmonstering gekre gen. Zowel het romp-, als het halsetiket hebben een duidelij ke verfraaiing ondergaan. Daarnaast is het speciale Am stel Gold glas enigszins ver groot en werden embleem en tekst aangepast (foto 10). Een en ander zal ongetwijfeld bijdragen tot een nog grotere bekendheid van dit „gouden" bier, dat gebrouwen wordt voor de meest verwende fijnproe-

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 27