Allerlei 1 2 stellen dat dit aan het geheel een extra feestelijk tintje gaf! Ook veel van de deelnemers aan de door Heineken georga niseerde biertapwedstrijden waren in klederdracht (foto 4). Deze biertapwedstrijden wer den gehouden voor de consu ment, om ,,de leek" eens de kans te geven te proberen een goed glas bier te tappen. Een honderdtal mensen heeft hier dan ook gebruik van ge maakt. Beurs bij Stekelenburg in Hel mond. Groothandel Stekelen burg had voor 14, 15 en 16 juli jl. een aantal fabrikanten uit- Schuitema ontmoetingsdag. Op 12 juni jl. kwamen de me dewerkers van Gebroeders D. Schuitema B.V. in groten geta le naar Assen om de Schuitema Sportdag mee te maken. Het was voor de zevende keer dat een dergelijke gebeurtenis werd georganiseerd. Dit keer was de eer te beurt gevallen aan Schuitema Noord om de dag te organiseren, waaraan Heineken, Vrumona en Van Olffen met plezier hun mede werking hebben gegeven. De dag werd geopend met een dropping van de wedstrijdbal door het Pepsi-Parateam (foto 1) waarna de heer J. de Graaf de aftrap nam van de eerste voetbalwedstrijd (foto 2). Over het gehele terrein van de Asser Boys, waar het evenement plaats vond, stonden parasols van Heineken, Vrumona en het geheel was verder nog verle vendigd met vlaggen van het concern. Omdat er ook veel kinderen verwacht werden, was de Heineken miniracebaan geplaatst en hiervoor was in derdaad grote belangstelling. Er was van alles te doen, zoals handballen, voetballen, touw trekken, tennissen of deelne men aan het levend ganzen bordspel. Bij het barbecue-ge- beuren stond een stand van Van Olffen met Bistro wijnen en verder was er op verschillende plaatsen op het sportcomplex gelegenheid een biertje of een glas frisdrank te drinken. Mede door het stralende weer werd deze dag een groot succes, 's Avonds werd het feest nog voortgezet in de Trianta-hal, waar verschillende orkesten zorgden voor gezellige muziek, en waar de prijsuitreiking plaatsvond. Aan zowel de voorbereiding als de uitvoering heeft een groot aantal mensen, in goede sa menwerking, met erg veel ple zier deelgenomen. Voetbal op Soestdijk. In de tuin SFE» glas moest betalen, was be stemd voor een goed doel. 1250-jarig bestaan van Eist. Het Gelderse stadje Eist vierde van 5 tot en met 13 juni zijn' 1250-jarig bestaan. Dit ging gepaard met een groot aantal feestelijkheden, waaraan ook Heineken zijn steentje heeft bijgedragen. Onder meer door het stadje te versieren met vlaggen en parasols en door het organiseren van biertap wedstrijden. Een groot gedeelte van de in woners had zich gedurende deze week gehuld in de tradi tionele kledij. U kunt zich voor genodigd om deel te nemen aan een op die data georgani seerde beurs. Onder de deelnemende bedrij ven bevond zich ook Vrumona, die zich mocht verheugen in een zeer goed standbezoek en dito verkoopresultaat. Naast een aantal aantrekkelijke reducties op de Vrumonapro- dukten, kon elke detaillist die een order had opgegeven meedingen naar een van de drie prijzen: een draagbare ra dio, een barbecueset of een badmintonset. De prijzen werden na afloop van de beurs uitgereikt door de heer L. van Diggelen, commer- van Paleis Soestdijk werd op 28 juni jl. een voetbalwedstrijd gespeeld tussen leden van de personeelsvereniging KPS (Koninklijk Paleis Soestdijk) en een elftal van oud-internatio nals, met onder andere Abe Lenstra. De wedstrijd werd ter gelegenheid van de 65-ste ver jaardag van Prins Bernhard gespeeld en de oud-internatio nals wonnen de strijd, overi gens na het nemen van penal ties. Het Koninklijk Paar en zijn gasten werden vanuit de Hei- neken-caravan van een drank je voorzien (foto 3). Daarbij werd ook Shandy geschonken. De gulden, die men voor een

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 26