BLIJDE GEZICHTEN bij de winnaars van de pretkaarten-actie '"Jpretk Mevrouw Breitschatt uit Breda schenkt een pilsje in volgens de regels van de kunst. Hei- neken vertegenwoordiger C. A. M Eykens kijkt belangstellend toe Mevrouw Aders uit Heerhugowaard ontvangt de gelukwensen van de heer P. Zonneveld van Heineken Amsterdam. 20 De in april jl. gestarte pretkaarten-actie is erg succesvol verlo pen. In het totaal waren er 30.000 inzendingen. Een niet gering aantal mensen zond twee of meer kaarten in. Alle consumenten die in april en mei een krat Heineken koch ten kregen een serie prentbriefkaarten cadeau waarin ruimte was opengelaten voor een leuke, toepasselijke zin. Behalve naar familie, vrienden en kennissen mochten de kaarten ook naar de brouwerij worden gezonden. In dat geval deden ze mee met een prijsvraag voor de kienste, dolste, leukste inzen ding. Vier maal werd in de maand juni de hoofdprijs uitgereikt: Een huisbar met koelkastje, diverse glazen en een pakket bier, gedistilleerd en frisdranken. De eerste winnaar was de heer J. L. Borghouts uit Weert. Zijn pretkaart voorzag hij van de opdracht: Draagt elkanders lus ten. De heer P. J. Wilders uit Den Bosch overhandigde zijn vrouw het welgevulde meubelstuk. De tweede winnaar, de heer J. G. Detiger uit Harderwijk, (rechts op de foto) toast met de heer H. J. Hamer van Heineken nadat hij zijn prijs een goed plaatsje in zijn woning had gegeven. Zijn winnende tekst was: Vat dat nat. De derde gelukkige was mevrouw A. Breitschaft uit Breda. Haar winnende kaart droeg een limerick: Een zeer aardig meisje uit Leiden was niet door een man te verleiden. Toen bood hij haar spontaan een paar blikken Heineken aan. Dat stel is nu niet meer te scheiden. Op de foto heeft zij de bar reeds in gebruik genomen. Op 22 juni werd de laatste huisbar uitgereikt aan mevrouw Nelleke Aders uit Heerhugowaard. Zij en haar man nodigen graag gasten uit bij hun nieuwe aanwinst. De eersten waren de heren J. van 't Hof en P. Zonneveld van Heineken te Amster dam. Haar winnende tekst luidde: Het liefst hijs ik Heineken, sprak de kraandrijver. De heer Detiger uit Harderwijk achter zijn zo juist geïnstalleerde huisbar. Mevrouw Borghouts wordt gelukgewenst door de heer Wilders van Heineken. (De fami lie Borghouts werd reeds in het vorige num mer van Tap en Schap als winnaar van de eerste ronde bekendgemaakt).

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 20