Allerlei der enkele honderden blikjes Heineken bier en Pepsi Cola (foto8 Opening Drankenhandel iPriem-Eris B.V. te Breda. Op 7 april jl. werd door de burge meester van Breda, ir. W.J.L.J. Merkx, het nieuwe pand van onze drankenhandel Priem-1 IEris B.V. te Breda in bedrijf ge steld.(foto 10). De totale oppervlakte beslaat 13.000 m2, waarvan 3.750 m2 is bebouwd De drankenhan del neemt daarvan een derde deel in beslag, in het resteren de gedeelte wordt de depot functie uitgeoefend. Aan de opening werd luister bijgezet door een tweetal mu op 5 juni jl. het startschot voor de Single handed race, waar aan zo'n 120 zeilschepen (die elk door slechts één man wor den gevaren) deelnemen. De race eindigt in New Port, aan de Amerikaanse oostkust, waar de eerste schepen op het tijdstip van verschijning van dit blad waarschijnlijk reeds binnengelopen zijn. Onder de kanshebbers bevindt zich de bekende Nederlandse zeezeiler Gerard Dijkstra met de door hem zelf ontworpen Bestevaer, foto 7. Naast de grote sponsors AVRO en De Telegraaf kwam ook Motel Maarsbergen in beeld, dat de volledige pro viandering verzorgde, waaron ziekkorpsen en een majorette peloton, terwijl de komst en het vertrek van de burgemees ter werd gemarkeerd door een tweetal kanonschoten. Enkele honderden afnemers, collega's en relaties bezochten de ter gelegenheid van de opening gegeven receptie. Van deze heuglijke gebeurte nis was aan het Bredase pu bliek tevoren kond gedaan ge daan door het inzetten van de spanwagen, die, getrokken door vier brouwerspaarden, in het Bredase straatbeeld iets terugbracht van de romantiek die van oudsher zo nauw ver bonden is met het brouwers- en bierhandelsvak. Eerste kennismaking door de consument met Shandy. Op 28 en 29 mei jl. werd in Vught een braderie gehouden ter gele genheid van het 100-jarig be staan van de harmonie Kunst en Vriendschap. Dit in samen werking met Drankenservice Conivet. Op deze zeer druk bezochte en goed georganiseerde bra derie heeft Vrumona voor de eerste maal Shandy uitge schonken om een zo breed mogelijk publiek kennis te la ten maken met dit nieuwe pro- dukt. Groot en klein, jong en oud heeft onze nieuwe frisdrank geproefd en gekocht (foto. Vele goede reacties kwamen uit het publiek los zoals: 't Is lekker fris, het smaakt naar ap pel, erg lekker en, waar kan ik het na de braderie kopen. Ook werden vele flesjes mee naar huis genomen om 's avonds familieleden of ken nissen te verrassen met Shan dy. Jazz-festival Enkhuizen. Vanaf café De drie Haringen vertrok de Heineken Variomaton met een unieke lading voor een rondrit door Enkhuizen. In deze stad werd in het week einde van 7 en 8 mei jl. een jazz festival gehouden en de Variomaton trok op de eerste dag met een aantal jazz-muzi kanten door Enkhuizen (foto 11). Over belangstelling had deze groep niet te klagen. Dat had overigens het hele festival niet: mede dankzij het mooie weer kwamen vele inwoners en belangstellenden uit de omgeving dit weekend mee vieren. Daar was volop gele genheid voor in de meeste Heineken bier en Pepsi-Cola aan boord van de Bestevaer. In Plymouth, Engeland, klonk fc Pepsi-Parateam in Axel. Ter gelegenheid van de opening van het vliegveld in Axel op 8 mei jl. gaf het Pepsi-Parateam een demonstratie parasaling. Na afloop hiervan overhandig de een van de leden van het team een stuurknuppel aan mr. Pieter van Vollenhoven (foto 9). Deze stuurknuppel paste in een gereedstaand vliegtuigje, waarmee de heer Van Vollenhoven de officiële opening verrichtte. Het vliegfeest werd besloten met een gezellige receptie.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 26