NIEUWE DEKZEILEN VOOR VRUMONA'S VRACHTWAGENS Inhoud 2 Nieuwedekzeilen voor Vrumona's vrachtwagens 2 Beurzen3 Heinekenpretkaartenactie g B3 Fruitmachine-actie9 IntroductievernieuwdeTenido 10 Coebergh: Nieuwe tv-spot; actie citroenbrandewijn12 Heineken en de recreatiemarkt -13 OsoPardo, nu koffielikeur 17 Uitslag Four Roses actie 17 't Beste stekkie voor Hoppe ig Reuchlin-activiteiten?o Ontvangsten-nieuwe-stijl22 Leven in de bouwerij 24 Horeca onderweg26 Nieuws allerlei?8 Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Nederland se markt. Redactie: W.J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P.A.M. Reijnders, mej. A. Lodeweegs. Vaste medewerkers: R. G. H. Elfrink, W. J, Hoeben, M. P. J. van Soest. Redactiecommissie: mej. H. D. van den Steenhoven, J. F. B. Houthuys, A. C. M. Jonkers, D Marck, J. A. Vleghert. Redactieadres: Postbus28, Amsterdam. Tel. 020- 702283,702172, 702264. Op de achterpagina: Beelden van het transport van het hiernaast genoemde treinstel van het Spoorwegmuseum naar de Jaarbeurshalten Op de voorpagina: Heineken op de 20e Roka. De con cernstand droeg als motto 'Het as sortiment dat loopt als een trein'. Blikvanger en grote trekker was de kleine locomotief van de Rotter damse Tramweg Maatschappij (RTM), in de jaren dertig in Rotter dam en op de eilanden bekend (en berucht) als 'de moordenaar'. Ach ter de loc stonden een personenrij tuig en een goederenwagon opge steld (zie ook pag. 4 tot en met 7). In het kader van een totaalplan ten be hoeve van een nieuwe uitmonstering van het Vrumona-assortiment, onder meer nieuwe etikettering, reclameborden en lichtbakken, is nu de laatste fase afge sloten. Alle vrachtwagens die de Vrumonapro- dukten transporteren zijn voorzien van nieuwe dekkleden met de beeld merken Seven-Up, Royal Club, Sisi en Pepsi- Cola. Afgezien van de reclamewaarde zijn dekzeilen noodzakelijk om onze pro- dukten tijdens het transport te bescher men tegen onder andere vuil en weers invloeden en zij zorgen derhalve dat de produkten in een optimale conditie bij de handel worden afgeleverd.

Heineken - Tap en Schap | 1976 | | pagina 2