JAARBEURS VAN GRONINGEN De Jaarbeurs van Groningen, de grootste consumenten beurs in het noorden des lands, wint nog steeds aan populariteit. Dit jaar (22 tot en met 31 augustus) passeerde het aantal bezoekers de ne gentigduizend en dat was twintig procent meer dan vo rig jaar Elke keer weer weet de organisatie de beurs en kele speciale attracties mee te geven. Zo was dit jaar het voorplein omgetoverd in een sfeervolle Oosterse Kashba Ook werd er een kunst- en antiekmarkt gehouden. In onze Engelse pub, die aan een van de nauwe straatjes in de Kashba stond opgesteld, liet menige beursbezoeker zich een Brewmaster of Pale Ale van Whitbread tappen. Zij die een Pilsener van Heine- ken prefereerden, konden als vanouds in onze stand in de Martinihal terecht. Volgend jaar krijgt de beurs, die nu reeds verscheidene inzendingen uit het buiten land telde, nog meer allure, wanneer de naam zal zijn veranderd in Internationale Jaarbeurs van Groningen. De Whitbread pub in de Kashba. Als materiaal bij de bouw van de Heineken-stand was deze keer veel hout gebruikt. taal aantal punten van de drie speelkaartjes bij het getal 21 lag, des te hoger was de prijs. Er is met veel animo aan dit spel deelgenomen, vaak on der het motto: hoe meer fi ches, hoe meer kansen. Produktnieuws was er in de vorm van de introductie van Coebergh citroenbrandewijn, gestookt naar een nieuw re cept en verpakt in een fles van kleurloos glas. Niet in de concernstand op genomen maar in de onmid dellijke nabijheid daarvan ge legen bevond zich de pre sentatie van Reuchlin met aan de ene zijde de Mérito Bodega en aan andere kant een speciale Four Roses stand. Met het laatste pro- dukt, de bekende Ameri kaanse whisky, werd even eens een bijzonder attractie ve actie gevoerd. Over het geheel genomen zijn de resultaten van deze beurs voor ons concern zeker niet onbevredigend geweest. Veel belangstelling voor de produkten van Reuchlin. Gastheer in de aparte stand van Four Roses was barkeeper Wolfgang Bartos

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 6