■fte\neVw>« 19 18 öokwH I <f VLuZi Tienmaal Amstel-Goldrace. De Amstel-Goldrace is dit jaar voor de tiende maal verreden en dit is aan de K.N.W.U. (Ko ninklijke Nederlandsche Wiel- ren Unie) niet zo maar voorbij gegaan. De wielerorganisatie overhan digde ter gelegenheid van deze mijlpaal in de Amstel-Goldrace en als dank voor de uitsteken de organisatie de heer J. E. M. Bruning (algemeen verkoop- Deze prachtige praalwagen (foto 17) maakte op 13 sep tember jl. deel uit van het jaar lijks terugkerende Oogst- en fruitcorso in Tiel. Zoals gewoonlijk nam de ver sierde Heineken T-Ford (foto 18) deel aan de optocht, maar ook op andere wijze deed Heineken mee aan dit kleurige gebeuren. Een bloemenmoza- iek met een doorsnede van 5 meter was reeds enkele dagen tevoren aangeboden, evenals een aantal Heineken spandoe ken die het corso aankondig den. En op de dag zelf stond de Whitbread pub, waar het Engelse bier getapt werd, op de markt. Ruim 100.000 bezoekers heb ben deze feestelijke dag mee gemaakt. leider bier thuisverbruik) een oorkonde in de vorm van een fraai beschilderd wandbord (foto 19). De uitreiking vond plaats in de Gijsbreghtkelder in Amster dam op vrijdag 24 oktober jl. de bok Gijs kussen en een glas Bokma drinken. Op foto 20 de voltallige Bok- maclub, gestoken in Bokma Beerenburg shirts. Deze prachtige actiefoto (21) is gemaakt op de derde dag van de van 23 tot 26 oktober ge houden Internationale Military in Boekelo. De hindernis, met op de ach tergrond een Heineken recla mebord en een imposante fles Jagermeister, maakte deel uit van het zeer zware parcours, dat een gedeelte van de tijd in nevelen gehuld was. 22 Bokma-presesentatie op Nij- enrode. De Bokmaclub van het N.O.I.B. (Nederlands Oplei dingsinstituut voor het Buiten land) in Breukelen presenteer de zich op 2 oktober voor de eerste keer aan de A-studenten van het instituut. Dit ging uiter aard in de vorm van een groots gebeuren, waarbij de bok Gijs centraal stond. 's Avonds aan het begin van het feest in de zolderbar van het kasteel, werden de nieuwe leden ingewijd. Alvorens zij zich lid van de Bokmaclub mochten noemen moesten zij, zoals het gebruik voorschrijft, 30

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 30