BENOEMINGEN Ir. J. M. van Rossem G. T. Kleiberg J. van der Zee Per 1 oktober zijn in de groepen pro- duktie en commercie de volgende be noemingen van kracht geworden. Ir. J. M. van Rossem, coördinatie brouw- technische zaken, is met ingang van genoemde datum belast met de verant woordelijkheid voor de bierproduktie in Nederland onder gelijktijdige benoe ming tot directeur. De heer G. T. Kleiberg, groepsdirecteur Verkoop Bier, is benoemd tot groeps directeur Frisdranken en belast met de algemene leiding van Vrumona B.V. De heer J. van der Zee, marketing ma nager Frisdranken, is benoemd tot groepsdirecteur Gedistilleerd en Wijn en belast met de algemene leiding van de Gedistilleerd Groep Nederland B.V., Van Olffen B.V. en Reuchlin B.V. Eveneens per 1 oktober zijn de heren drs. A. A. Vellekoop, marketing manager Bier, J. E. M. Bruning, algemeen ver koopleider Thuisverbruik Bier, Tj. J. Jel- lema, hoofd afdeling Concern Dranken groothandels en drs. A. H. Gerards, hoofd Fysieke Distributie Europa, be noemd tot adjunct-directeur. Verkooporganisatie Thuisverbruik Bier Per 1 oktober zijn in de Verkooporgani satie Thuisverbruik Bier enkele wijzi gingen aangebracht. Deze organisatie wordt vanaf genoemde datum niet lan- ger gewestelijk, maar centraal geleid Tot landelijk verkoopleider groothandel is benoemd de heer A. L. Huffels, voor heen gewestelijk verkoopleider Thuis verbruik Bier. Hij zal worden geassis teerd door twee account managers, de heren D. Hageman, tot die datum waar nemend districtverkoopleider Thuis verbruik Bier en F. A. M. Rikkers, voor heen districtverkoopleider Thuisver bruik Frisdranken. Op de voorpagina: Hoppe likeuren in alle kleuren. Een fraaie opname van het qua verpak king en uitmonstering geheel ver nieuwde likeuren-assortiment van Hoppe temidden van enkele oude flessen en historische voorwerpen. Op de achterpagina: Een rep rod u kt ie van een oude Hoppe-affiche, uit de jaren rond de eeuwwisseling. IHOUD Hoppe likeuren in nieuwe uitmonstering 1 Benoemingen2 150-miljoenste liter frisdrank3 Glazenpromotie3 Fosco 4 Beurzen 5 Bokbier g Stuw uw Heineken omzet naar grotere hoogte9 Hoppe likeuren in 't nieuw-jg Hoppe letterbingo-|g Four Roses -|g Coebergh citroenbrandewijn19 Zwarte Kip advocaat 20 Bistro 21 Leven in de bouwerij 22 Ven B.V.: zilveren jubileum 24 Horeca onderweg 25 Nieuws allerlei 26 Historische Hoppe-affiche 32 Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Nederlandse markt. Redactie: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur), mej. P. A. M. Reijnders mej. A. Lodeweegs. Vaste medewerkers: mej. H. D. van den Steenhoven, R. G. H. Elfrink. Redactiecommissie: H. F M. Coebergh, J. F. B. Houthuys, A. van Son K. N. Tielkemeyer, K. A. Warmenhoven. Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam. Tel. 020-702283, 702172, 702264.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 2