Hei rieken 5 jr. de eerste prijs, een draag bare televisie (foto 4). Op de foto van links naar rechts de heren Schaefer, districtsleider Oldenhof, Kwakernaak, Dob- ben, mevrouw Kwakernaak en de heer Kwakernaak jr. In verband met de beperkte ruimte in zijn zaak had de heer Kwakernaak jr. voor de winkel een echte huifkar (maar zonder kap) geplaatst en deze opge tuigd met het hele assortiment Heineken bier, barbecue mate riaal enzovoort (foto 5). Onder de vele stoere sporten waarvan de bezoekers aan „Den Bosch op den stoere toer" konden genieten (7 sep tember) bevond zich ook het parasailen op het water, uitge voerd door het Pepsi-Pa- ra-Team (foto 6). Op dit door de evenemen ten-commissie Den Bosch georganiseerde spektakel wer den verder allerlei zeer „man nelijke" sporten aangetroffen, zoals hardschreeuwen, vuur- vreten en rugby. Het gebeuren werd verslagen door diverse prominte tv-commentatoren. Biertappersgilde feliciteert Amsterdam. Ter gelegenheid namen dit vat in ontvangst na dat de aloude en schone tap- persspreukp geciteerd was: „Alghelijck het vat is ge wrocht Van Duyts ofte Slavisch hout Van importantie is het schuyment bier Dat het omvademt houdt" Door een van de meestertap- pers werd hierna het gerstenat getapt in de traditionele drink hoorn, waaruit de wethouder begeleid door trompetgeschal de eerste slok mocht nemen. Op foto 7 het Biertappersgilde met rechts de heer Treuman en links de heer Lemstra. Onder het motto Heineken en een zomerse stemming orga niseerde ons concern in de periode van 1 tot en met 12 juli bij groothandel Oldenhof, Apeldoorn, een displaywed strijd voor zowel Ifa- als Vivole- den. In totaal waren er onge veer 70 verschillende uitstal lingen gemaakt en het viel voor de jury dan ook niet mee hier de beste uit te kiezen. Uitein delijk kwam Ifa-winkelier Kwa kernaak uit Apeldoorn als win naar uit de bus. Op 19 augus tus overhandigde groothan delsvertegenwoordiger R. Dobben de heer Kwakernaak van het 700-jarig bestaan van Amsterdam kwam het St.-Joris Biertappersgilde uit Amers foort op 4 september naar de hoofdstad om de jarige een vat bier aan te bieden. Wethouder P Treuman en ge meentesecretaris W. Lemstra 1- _y7\"

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 27