DE SCHAAPSKOOI M BEMMEL lyNDERW GROOTSTE TENNISHAL VAN NEDERLAND Op 20 september jl. werd in Bemmel door burgemeester jhr. mr. E. M. van Nispen tot Pannerden het tot nu toe grootste overdekte tennis- complex van Nederland offi cieel in gebruik gesteld. Dit unieke project omvat tien tennisbanen en is uitgerust met de meest moderne snuf jes, prachtige kleedgelegen heden met uitgebreide sani taire voorzieningen, terwijl verder een „kantine" aanwe zig is, die kan wedijveren met ieder compleet horecabedrijf. Deze hal is de derde in een serie door geheel Nederland te bouwen tennishallen, alle onder de naam De Schaaps kooi. Het plan om een serie van dergelijke hallen te bou wen werd destijds door de oorspronkelijke initiatiefne mer opgegeven. De reeds aanwezige plannen en teke ningen voor de eerste hal werden toen overgenomen Overzicht van de immense hal (6800 m2) met vijf banen op de voor- en vijf op de achtergrond. door de heren G. en G. Snet- selaar uit Venlo, die aldaar een zeer bekende grenswin- kel annex horecabedrijf, B.V. De Twee Gebroeders van Venlo, exploiteren. De heren Snetselaar zijn afkomstig uit Bemmel waar zij grote be kendheid genoten als eige naars van de beroemde stoe terij Buitenzorg. De eerste tennishal, gebouwd in Venlo en vier banen met kleedkamers en verder een horecagedeelte omvattende, bleek een dusdanig succes, dat spoedig besloten werd in Venray een tweede, evengro- te hal te bouwen. Voor de derde hal kozen de heren Snetselaar Bemmel vanwege hun binding met deze plaats en tevens vanwe ge de gunstige situering, hal verwege de grote steden Arnhem en Nijmegen. Het is, in ruim een jaar tijd, een im posant complex geworden met een oppervlakte van 7300 m2. Hiervan wordt 6800 m2 ingenomen door de ten nisbanen. De overige ruimte werd gereserveerd voor kleedkamers, ontvangsthal en bar-restaurant annex kin dercrèche. Vanuit het prachtige horeca gedeelte kan men de immen se hal geheel overzien, het geen mede door de daarin toegepaste kleuren een bij zondere ervaring is. Gastheer en gastvrouw in De Schaapskooi III zijn de heer en mevrouw L. en E. Hame- leers, die naast de exploitatie van de banen en het organi seren van wedstrijden, trai ningen en lessen uitstekend Het tenniscompiex bestaat uit twee naast elkaar gelegen, met elkaar in open verbinding staan de hallen. Aan de voorzijde be vindt zich het restaurant. de kunst verstaan u na afloop van een training, les of wed strijd in een fijne sfeer de „after match" te laten onder gaan in de vorm van een van de dranken uit ons concern pakket mitsgaders een lekker hapje. Voor grote gezel schappen bestaat de gele genheid om bijvoorbeeld na een toernooi gezamenlijk de .maaltijd te gebruiken, van een eenvoudige koffietafel tot een compleet diner. Het geheel staat onder lei ding van de heer H. Koop man, die door de heren Snet selaar is aangewezen als man ager voor de drie bestaande hallen en voor de nog te bou wen exploitaties. Vergevor derde plannen bestaan reeds voor de vestiging van twee nieuwe hallen, namelijk een in Blerick (vijf banen) en een in Uden (vier banen). De gehele technische instal latie voor het horecagedeelte werd verzorgd door de Commercieel Technische Dienst van Heineken Den Bosch en uitgevoerd in sa- vervolg op pagina 26 onderaan)

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 25