YEN B.Y VIERDE ZILVEREN JUBILEUM neuieKen Aan de rally namen ook vier groothan delsvertegenwoordi gers van Heineken deel. De equipe j, HoebenOsseweijer (foto) startte vanuit Rotterdam, hun col lega's Beekman/ Geel vanuit Amster dam. Slotbijeenkomst en prijsuitrei king in de Groenoordhal ruim vierduizend mensen De Heineken-actie was een van de commerciële activi teiten rond het jubi leum. D. Ven B V. zelfbedienings groothandel, bestond op 1 oktober jongstleden 25 jaar. Met als Amsterdamse baker mat een groothandel in con serven en diepvries, is de on derneming in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de grootste zb-grossierde- rijen in ons land met een jaaromzet van ongeveer 175 miljoen gulden. De B.V. telt negen groothandelsvestigin gen in respectievelijk Am sterdam (2), Haarlem, Bever wijk, Alkmaar, Den Haag (2) en Rotterdam (2). De huidige president-direc teur, de heer D. Ven, was een van de eerste grossiers, die de zelfbediening in de groot handel invoerde. Op zijn ini tiatief werd, eveneens in 1957, de Nederlandse Brug Centrale opgericht, thans de grootste organisatie van zb- grossiers (42 vestigingen en een jaaromzet die dit jaar het half miljard nadert). Talrijke commerciële activi teiten markeerden het zilve ren jubileum. Een daarvan was de actie met Heineken bier, begin september. Bij aankoop van 25 kratten Eu- roflessen ontving de afnemer gratis een Delftsblauwe bier pul met zijn eigen naam erop. Deze actie werd in alle negen vestigingen gevoerd en is een bijzonder succes geworden. Een succes van heel andere aard vormde de Ven-jubi leumrally voor afnemers en leveranciers (24 september). De negen filialen deden dienst als startplaats en de verschillende routes, uitgezet door de R. AC.-Randstad, leidden alle naar de Groen oordhal in Leiden. De contro leposten werden verzorgd en bemand door een aantal le veranciers. Heineken deed dat in Bussum. In totaal 1229 auto's passeerden de finish, waarna de Groenoordhal zich Momentopname van de door Heineken verzorgde controle post in Bussum. van lieverlee geheel vulde met de deelnemers en hun aanhang. Os aan het spit, hartige hapjes en verfrissen de drankjes verhoogden de feestvreugde, die werd opge luisterd door onder andere muziek van een Dixielandor- kest en het optreden van Jan Blaaser als conferencier. Voor de kinderen was er een speciaal programma met on der meer Pipo de Clown. Meer dan vierduizend men sen woonden deze geani meerde slotbijeenkomst en de met spanning tegemoet- geziene prijsuitreiking bij. Door Heineken was als rally- prijs een uitgebreid concern- drankenpakket beschikbaar gesteld.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 24