fWuvken HUISHOUDBEURS I VIS M A ALLES VOOR EVAI RECREANAI ÜWmeVtn Foto 1. De Heineken bierstand waar menigeen een pilsje gedronken heeft. Na inlevering van het lege glas kregen de bezoekers een speciaal Amsterdam 700/Heineken glas. Foto 2. Coebergh nam dit jaar voor het eerst deel aan de Huishoud beurs. Miniaturen van de verschil lende soorten vruchten brandewijn, Bessenjenever en Oso Pardo koffie likeur hadden vooral voor de dames grote aantrekkingskracht. Foto 3. Het Heineken winkeltje waar Foto 4. Op deze beurs voor sport vissers was onze stand steeds ge zellig bezet. Sportvissen en bier- drinken schijnt goed samen te gaan. In de afgelopen maanden heeft ons concern aan de volgende beurzen deelgenomen: Huishoudbeurs, 4 t/m 14 april, Amsterdam-RAI Recreana, 5 t/m 9 april, Leeuwarden-Frieslandhal Visma '75,19 t/m 27 april, Rotterdam-Ahoyhallen Alles voor Eva, 25 april t/m 4 mei, Maastricht-Eurohal. Deze beurzen trokken in totaal ruim 601.000 belangstellenden, van wie een groot aantal ook onze stands bezocht. de artikelen voor thuis gretig aftrek vonden. Niet op de foto, wèl aanwe zig was ook Reuchlin. Daar werd vooral de aandacht gevestigd op Zabov, de Italiaanse eierlikeur, die in miniglaasjes aan de voorbijg- gangers geserveerd werd. Foto 5. Allemaal Eva's aan de tap van Heineken. Ook op deze beurs kon den de bezoekers hun gebruikte glas omruilen voor een schoon verpakt exemplaar. Verder werd er een Bier- go gehouden, een soort Bingo maar dan met biercijfers. De winna(a)r(es) kon kiezen uit een Delftsblauwe pul of een doos met 6 conische glazen. Foto 6. Deze op de verschillende facetten van de recreatiegerichte beurs trok een groot aantal jongere bezoekers. Velen van hen kwamen naar onze stand voor een lekker glas Heineken, geserveerd onder de gezellige parasols.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 3