Heinekeri K Allerlei WELKOM IN ASSEN <ii SI Domofeest, Zuidlaren. In de Prins Bernardhoeve te Zuid- laren werd op 16 mei een feest gehouden voor de afnemers van Domo. Ruim 600 detaillisten hebben met hun vrouw deze gezellige feestavond, waar Heineken zich op verschillende manieren manifesteerde, bijgewoond. De muziek werd verzorgd door een aantal bekende artiesten onder wie Imca Marina, Ben Cramer en Marty. Op foto 25 een momentopna me van de zeer geslaagde avond. Vliegend matras. In het kader van de Bevrijdingsfeesten wer den op 3 mei rond en in het Toerist Trophy in Assen. De vijftigste T T. trok tijdens dit jubileumjaar weer enorm veel motorliefhebbers naar Assen. Vóór het begin van het spekta kel werden zij welkom geheten door Heineken via de tien per gola's „Heineken Bier - Wel kom in Assen" (foto 23) en de vele spandoeken en vlaggen langs de invalswegen naar het circuit. Een nieuw element in de recla mevoering was het draaiende viltje (met een doorsnede van I1,7m)dateenopvallendeplaats gekregen had in Hooghalen aan de autoweg Assen-Beilen (foto 22). Naast al deze activi teiten aan de buitenwegen zijn nog negen boerderijen omge bouwd tot „bierpaleizen", waar het tijdends de T.T. -week goed drinken was. In tegenstelling tot de voor gaande twee jaren, toen de Variomaton mee naar Assen ging, werd er nu gewerkt van uit een rijdende winkel. In de reeks reclameartikejen was vooral de speciaal voor ons vervaardigde Heineken/T.T.- sticker een duidelijke topper (zie afbeelding 21). Heineken is aan de ruim 175.000 bezoekers niet onge merkt voorbij gegaan. Jaarmarkt in Buren. Met liefst tien verkooppunten was Hei neken vertegenwoordigd op de 24 twee met een vliegend matras waren 'uitgerust', zorgden voor vlagvertoon met ons Heineken merk. Ondanks de bijzonder sterke wind wisten drie para chutisten, van wie twee op het gemarkeerde punt terechtkwa men, in het stadion te landen (foto 26). Jaarmarkt in Buren, die gehou den werd op de 2e zaterdag in mei. Aan de kraampjes konden de bezoekers terecht voor een glas Heineken, Seven-Up, Ja germeister, Pepsi-Cola of een van de B3-merken Verder waren er spandoeken en droegen de tappers de be kende Heineken barbecue- schorten. Zoals ieder jaar werd de markt, waarvan de kraampjes over het hele stadje verspreid stonden, door tienduizenden mensen bezocht. Op foto 24 een stukje folklore omringd door Heineken para sols. Olympisch Stadion te Amster dam allerlei sportevenementen georganiseerd. Zo was er een internationale marathon, die in het stadion begon en waarvoor dezelfde route als destijds in 1928 (toen de Olympische Spelen in Amsterdam plaats vonden) gold. In het stadion zelf kwam de oude voetbalglo- rie van Amsterdam, Rotterdam en Utrecht weer eens op de groene grasmat. Vijf parachutisten, van wie In 2 sch en Zw hoi hac ver Op zw< gro Vie tijd ver 29 i iiüT;

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 30