Allerlei I iViiiHiiHJTT WBUbi. ment in Nederland voor ama teurs veel belangstelling. De Amstel wielerploeg is altijd van de partij en ook dit keer was een sterke vertegen woordi 4 ging aanwezig onder leiding van ploegleider Herman Krott. De Amstel mannen deden veel van zich spreken door hun doortastend rijden, al was het jammer dat pech grote succes sen deed uitblijven. Jan Ruckert werd geveld door een lichte hersenschudding en Arie Hassink zag zekereen hal ve minuut verloren gaan, toen hij langs de weg moest wach ten op materiaal. Kostbare se conden want hij had toen de leiderstrui bijna om zijn schou ders. Toch werd hij vierde in het eindklassement. Een prachtig resultaat wanneer men bedenkt dat hij meer dan twee seizoenen wegens ziekte afwezig was en toen volgens de doktoren nooit meer zou mogen wedstrijdrijden. Maar niet alleen Amstel ren ners waren in de slag; ook de Reclame-service heeft duchtig moeten aanpakken. Olympia's Ronde maakte gebruik van onze jury- en bezemwagens, terwijl de reclametoren bij start en finish een flink aantal van onze produkten onder de aan dacht van de toeschouwers bracht. Op foto 5 links de Amstel ren ner Frits Pirard, in gezelschap van de Belg Patrick Levèvre, in het Limburgse heuvelland tij dens Olympia's Ronde van Ne derland. maart (Pasen) werd gehouden, was voor het eerst bij een evenement de Whitbread dub beldeksbus aanwezig. Op foto 2 een spelmoment uit een hockeywedstrijd met op de achtergrond de Engelse bus. Op 14 juli was de openingsrit van de toeristentrein die tussen Dieren en Apeldoorn gaat rij den. Deze stoomtrein uit 1920 is eigendom van de Veluwse Stoomtreinmaatschappij. De aankomst in Dieren trok 1 mond, groothandelvertegen- woordiger Heineken. Op het hockeytoernooi in Bloemendaal dat op 30 en 31 veel belangstellenden, waar van velen zich met de genodig - den naar het Theo Thorneplein begaven. Daar werd een ou derwetse markt gehouden, waar spullen verkocht werden tegen vaak ouderwetse prijzen. Ook bij het Heineken kraampje. Een glas bier kostte 14% cent, Fosco chocolademelk 11 cent en Hoppe jenever 13% cent per glas. Als iemand voor een glas bier bijvoorbeeld 15centgafen hij wilde zijn wisselgeld terug, dan kreeg hij een speciaal voor dit doel doorgezaagde halve cent. Foto 3 geeft een indruk van de enorme mensenmenigte. Op foto 4 het Heineken kraamp je met op de achterwand een voorstelling van de stoom trein. Amstel deed van zich spreken in Olympia's Ronde. Jaarlijks trekt het grootste wielerevene- Bezoek A.B.I.M.-leden. Op 25 maart jl. bracht de directeur van de inkoopvereniging A.B.I.M. uit Alkmaar, de heer J. Schrasser, met dertig van zijn leden een bezoek aan de brouwerij in Amsterdam. Aanleiding tot dit bezoek was een gehouden kanskaartenac tie, waarvan de prijsuitreiking op de brouwerij zou plaatsvin den. De hoofdprijswinnaar van deze actie was de heer J. W. Dekker uit Krommenie. Om een en andervoorde leden interessant te maken is van dit bezoek gebruik gemaakt, een stuk verkoopromotie over te brengen door middel van cij fermateriaal en verkoopover zichten. Door de heer R. van Dorst van Vrumona en de heer P. van der Spel van Van Olffen, werd op deze middag ook een bijzonder interessant programma gepre senteerd. In zijn slotwoord merkte de heer J. Schrasser op, dat der gelijke bijeenkomsten meer zouden moeten plaatsvinden, daar het voor iedereen een interessante middag was ge weest en dit de samenwerking tussen groothandel, detaillist en fabrikant alleen maar kan verbeteren. Op foto 1 krijgt de heer Dek- jer (r) zijn prijs, uit handen van de heer Schrasser (I). In het midden de heer H. Goude-

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 26