lang ties kregen via de Reclame-service van Heineken meer bekend- ifdin heid. Er konden meer spullen worden aangeschaft, zoals een tweede chute, geluidsinstallatie, brevetjes en folders. We n ge hebben nu drie wagens ter beschikking, één in Reuver, één op Istrij Teriet en een speciale wagen voor demonstraties jron Steeds beter is ook het contact met het zweefvliegcentrum i aan Teriet bij Arnhem, waar de medewerkers erg enthousiast zijn en we nu ook om het andere weekend een springcursus doen. We krijgen daar werkelijk alle mogelijke medewerking. Een ór jé ieder die dat wil, kan het A-brevet in één weekend halen. me! Deze opleiding houdt een stuk theorie in, een korte grond- boot opleiding en een achttal sprongen. Bij de prijs inbegrepen is j om de materiaalhuur, zoals overall, speciale schoenen en helm. ■ogel Dankzij Pepsi kan de prijs voor een dergelijke opleiding nog sden steeds op 95,— blijven. tigst Voor 'gelegenheidsspringers' zijn er ook mogelijkheden; zij krijgen een korte theorie-inleiding en kunnen dan vijf sprongen maken. De ervaring leert, dat hoewel sommigen in het begin 1972 het geheel nog wat griezelig vinden, velen zó enthousiast eren worden, dat ze dóór willen gaan. Zo zijn er langzaamaan vaste egin klanten, onder wie ook vele Duitsers en Engelsen. >oral en De heren instructeurs geven ook nog al eens demonstraties. kker In de zomer is het meestal elk weekend raak. De 'stuntman - van nen' trekken dan door alle delen van het land om hun fasci- een nerende sprongen te laten zien. Veelvuldig bij evenementen, :ru™ zoals onlangs bij Bevrijdingsfeesten in Rotterdam. Daarbij vera worden soms de fraaiste capriolen uitgehaald; men springt wel met z'n tweeën aan één chute. da' Als sluitstuk van het seizoen, dat afhankelijk is van het weer, vee' worden elk jaar de nationale kampioenschappen gehouden op Teriet. Vorig jaar waren daarvoor een twintig inschrijvingen en de belangstelling is zeer zeker nog stijgend. tan- Voor degenen, die zin hebben gekregen om 'de vleugels uit te slaan', volgt hier het telefoonnummer: 03463 - 2054, van het rerd secretariaat van het Pepsi-Para-Team, dat ten huize van de itra- heer Brinck is gevestigd. Bij de foto's: 1. Een start op het zweefvliegcentrum Teriet. 2. Bij de landing moet je weten hoe neer te komen. 3. Het Pepsi-Para-Team. met van links naar rechts de instructeurs Hennie Verhoef. André Meyer. Rijk Mar cus. de heer P. Vieesch du Bois (directeur van zweef vliegtuigcentrum Teriet). Fons Sorel, Leo Brinck en Tom Pleiter. 4. Tijdens de demonstratie in Rotterdam met twee man aan één parasail. 5. Een demonstratie tijdens de jongste Bevrijdingsfees ten te Rotterdam.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 25