B3-hal De produktielijn voor B3-dranken is op gebouwd uit verschillende eenheden, die stuk voor stuk zijn afgestemd op de uiteenlopende samenstellingen en ver pakkingssoorten van het produkt. Op deze in de wandeling 'saplijn' genoemde colonne wordt het navolgende assorti ment gemaakt: in de 1000 cc (liter) weg werpverpakking (mono-pot): jusd'oran- ge, appelsap, grapefruitsap en tomaten sap; in de 650 cc mono-pot: druivesap en drie nieuw ontwikkelde exotische dranken te weten passie-appeldrank, appel-kers-drank en ananas-passie-si- naasappeldrank; in de 200 cc retourfles: appelsap; en in de 125 cc retourfles: tomatensap (gekruid en naturel) en jus d'orange. Deze vier laatste glasverpak kingen zijn speciaal bestemd voor de horecasector. Mono-pot, tray en krat Het gebruik van de mono-pot met twist - off deksel is voor Bunnik een geheel nieuwe ervaring. Ook het plateau van golfkarton (tray), waarop twaalf mono- (twee literlijnen, een 200cc lijn, de saplijn de bliklijn en de tankjeslijn) kan men in Bunnik voorlopig goed uit de voeten. Dat neemt echter niet weg, dat er al voor zichtig gedacht wordt aan een zevende lijn, eveneens bestemd voor het afvullen van literflessen. Deze zou een plaats kunnen krijgen binnen de bestaande be bouwing, door een deel van de opslag 'vol goed' elders onder te brengen. Reeds thans wordt een deel van de voor raad ondergebracht in twee gigantische loodsen buiten het fabrieksterrein. potten worden geplaatst, en de krimp- folie die om het geheel gespannen wordt, werden niet eerder door Vrumo- na toegepast. Voor het 125 cc flesje werd voorts een plastic krat ontwikkeld, die dezelfde grondmaat heeft als de andere kratten, zodat de transportbanen gelijk kunnen zijn. Door deze grondmaat werd het mogelijk om 35 kleine flesjes in één krat onder te brengen. Gelijktijdig met Grote hoeveelheden trays met B3-produk- ten staan gereed om afgevoerd te worden de introductie op T april van de mono- pot werd het nieuwe etiket vooralle B3 produkten gepresenteerd. Dit etiket toont zeer duidelijk welk produkt in de fles zit en verhoogt nog eens het reeds bestaande kwaliteitsimage van de B3- dranken. 19

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 19