In de bios en voor de buis Wegens enorm succes geprolongeerd! De originele 7UP commercials komen met nieuwe avonturen terug op de buis! In totaal 76 uitzendingen op Nederland 1 en 2 in 1975. Waarmee dan minstens 4,5 miljoen consumenten worden be reikt! Dat hakt erin! En ook in de bioscoop schittert 7UP. Het hele jaar door met een opvallende commercial waarin ruimtevaarders op zoek gaan naar de frisse heldere wereld van 7UP! Aan de mix Wie longdrinks drinkt en wie doet dat eigenlijk niet kreeg van 7UP dit jaar prima mix-inspiratie. Het jaar 1975 werd ingeluid met alleraardigste ad vertenties van formaat waarin de mix mogelijkheden van 7UP op grappige wijze uit de doeken werden gedaan. Op het strand 7UP volgt de trends op de voet en soms maakt 7UP zelf de trends. Let dit jaar maar eens op de stranden. Daar zien we talloze mensen met prachtige, opblaas bare 7UP-ballen dollen. Terwijl ze zélf 7UP's eigen badmode dragen! En 7UP liet gedurende een speciale actie in juni, juli en augustus de Neder landse stranden schoonmaken. Voorde hieraan deelnemende kinderen waren aantrekkelijke prijzen te winnen zoals fietsen, rubberboten, tenten en ga zo maar door (zie ook pag. 31, rechts). In het café Ook in de cafés vindt 7UP de consu ment. Met een unieke serie bierviltjes waarop onder andere minister-president Den Uyl en oppositieleider Wiegel (de ideale combinatie) broederlijk 7UP drinken! Want wat je ook drinkt: 7UP erbij en je hebt de ideale combinatie. Aan de telefoon Jazeker. 7UP verleent dit jaar zelfs haar diensten per telefoon! Een onvervalste Popfoon! Alle tieners in Nederland kunnen bellen met een speciaal gere serveerd 7UP telefoonnummer, voor lopig 020-940239. En wie krijgen ze aan de lijn? Lex Har ding, de eminente popkenner, bekend van Veronica en Hilversum III. Ze horen dan van hem de meest recente hitlijsten èn het laatste nieuws uit het woelige popwereldje. Te gèk hoor! In de winkel Natuurlijk is 7UP ook in de zaak van uw afnemers weer kleurrijk aanwezig. Niet alleen al die heldere flessen geven hun schapruimte een verfrissend aanzien, ook de formidabele 7UP displays en lichtbakken blijven zeker niet onopqe- merkt! 7UP SPRINGT ER HEER UIT IN 1975! Ook dit jaar doet Seven-Up in de strijd om het marktaandeel weer opvallende dingen. Lucratieve acties en kortingen voor en opzienbarende consu mentenpromoties. Ondersteund natuurlijk door een flinke hoeveel heid reclame. Alle Seven-Up drin kers (en toekomstige Seven-Up drinkers) worden in 1975 weer veel vuldig met Seven-Up geconfron teerd. En hoe! Hoe? Zo:

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 10