A. A. Fietje Drankenhandel Emmen Ruim een halve eeuw oud is Drankenhandel Fietje. Ge sticht door vader Fietje, die. vijftig jaar geleden, in mei 1925, het agentschap voor Amstel bier verwierf. De firma was toen nog niet in Emmen gevestigd maar in Zwarte- meer. Daar stapte zoon A. A. Fietje twintig jaar geleden in het voetspoor van zijn va der... ofwel op de bakfiets, die aan de ene zijde het op schrift „Amstel bier" en aan de andere kant „Je lust en je leven" droeg. Een bedrijf dat in Emmen was overgenomen werd te klein; in 1964 betrok Fietje aldaar een nieuw pand van 840 m2 In 1969 voegde Heineken bier zich bij het assortiment, de omzet bleef toenemen... En zo werd weer een nieuw pand gebouwd, dat in het begin van dit jaar gereed kwam en op 18 maart offi cieel in gebruik werd geno men. Het gebouw is 1800 m2 groot en 6 meter hoog. In totaal is 13.500 m2 terrein beschikbaar, waarvan 8500 m2 in gebruik is. Aan beide - korte - zijden van het pand bevindt zich een entresol, die een oppervlakte heeft van 300 m Op de ene zijn de kantoren gesitueerd, op de andere bevindt zich de showroom. Met dit laatste onderscheidt de firma Fietje zich van alle drankenhandels in den lande. Naast het com plete drankenpakket, waarin onze concernprodukten goed vertegenwoordigd zijn, voert Drankenhandel Fietje Op 18 maart opende Dranken handel Fietje in Emmen het nieu we bedrijfspand. In de afdeling non foods is alles verkrijgbaar wat de horeca ondernemer op dit gebied nodig heeft. namelijk een volledig assorti ment non-foodartikelen voor de horecasector. Behalve het service-aspect is hier sprake van een bijzondere wijze van klantenbinding. Met drie vrachtauto's en een bestelwagen bedient het be drijf zijn afnemers (horeca zaken, slijterijen, levensmid delen- en recreatiebedrijven, instellingen en dergelijke) in de gehele zuidoosthoek van Drenthe. Met de afnemers wordt regelmatig contact ge houden: de ene week door de vertegenwoordiger, de ande re week via de telefoon. Bij de drankenhandel zijn in totaal achttien mensen werkzaam. Goed gesorteerd, ook in kleine bars. Overzicht van het magazijn; links de entresol, waarop de kantoren gevestigd zijn.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 15