HEINEKEN fitttèj* De in de Europahal gelegen voorzijde van de stand, die zich voortzette in de Noordhal. De Mérito Bodega die op deze Horecava zijn entree maakte. Met vele tientallen meters per dag ging de Heineken stof over de toonbank Het frisdrankenterras bood een kleurige en fleurige aanblik. Amsterdam, 6 tot en met 9 januari '75. Het bezoekers aantal, dat voor deze 19e Ho recava genoteerd werd, was boven verwachting hoog. Meer dan 64.000 vak- en branchegenoten kwamen naar de RAI-hallen om zich op de hoogte te stellen van alles wat er op hun gebied anno 1975 te koop en te doen is. Een nieuw record, dat zich reeds op de eerste twee da gen duidelijk begon af te te kenen. De score van tien pro cent bezoekers méér dan vo rig jaar is vooral een verblij dend cijfer gezien tegen de achtergrond van de proble men, waarmee de horeca- bedrijfstak in deze tijd gecon fronteerd wordt. Het grootste gedeelte, onge veer tweederde, van de beursbezoekers bestaat uit mensen van het horecavak; de overigen zijn afkomstig uit de wereld van de ziekenhui zen, instellingen, recreatie- bedrijven en dergelijke. Onze aanwezigheid op de Horecava beoogt niet alleen het verstevigen van de zake lijke banden en het leggen van nieuwe contacten. Op dit jaarlijkse ontmoetingspunt met onze horecarelaties is onze - uitgebreide - stand tevens erop gericht zowel on ze produkten als ons dien stenpakket in optima forma te presenteren. Zeker niet op de laatste plaats rekende Hei neken het zich tot een voor recht daar zijn afnemers als gasten te mogen ontvangen. Vele duizenden bezoekers mochten wij als zodanig be groeten. Van het feit dat Heineken op de Horecava in zijn stand onder één dak een compleet drankenassortiment alsmede een adequaat dienstenpak ket presenteert, wordt men zich steeds meer bewust. De reacties op onze totale presentatie waren bijzonder positief. Voor een belangrijk deel was dit te danken aan de indeling van de stand, die in grote lijnen overeenkwam met de opzet van vorig jaar. Nieuwe loten aan de stam waren de Jagermeister-stand en de Mérito Bodega van Reuchlin. Deze laatste, een getrouwe kopie van een Spaanse bodega, maakte op de Horecava zijn entree. Het ligt in de bedoeling deze bo dega, die qua lengte in een grote of kleine versie kan worden uitgebracht, ook op kleinere beurzen in te zetten. 4

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 4