^jfSCHEIDSTOERNEE '^ftf KEULEN Dft^ SA PEPSI E5MI UvSOUAIfV NtOFPUNDS KMAPfOftt* HARDRIJDEN OP Of ROLSCHAATS Onder het motto „Echte sherry" organiseerde de Brug groothandel Riethorst B V. eind vorig jaar in sa menwerking met Van Olffen B.V. een verkoopactie, die in de drie zb-bedrijven van Riethorst (Hengelo, En schede en Deventer) suc- 9). De zaak is dagelijks ge opend van 12.00 uur tot 's nachts 1.00 uur. De ver bouwing en de inrichting werden volledig verzorgd door het Heineken Bouw bureau. Op de bijzonder ge animeerde openingsrecep tie was onder meer aanwe- cern, de Heineken beker uit aan Harvey Smith. Tijdens de pauzes kwamen velen naar de stand van Wijnhan del Reuchlin om van een drankje- te genieten (foto 12). Grave 300 jaar ontzet. Vo rig jaar oktober was het groot feest in Grave. Toen herdachten de inwoners dat het 300 jaar geleden was dat het plaatsje ontzet werd. In en om de grote feesttent vonden tal van festiviteiten plaats. Heineken verzorgde onder meer de podiumaan kleding en bouwde een re clametoren ('s avonds ver licht) in het stadje. De Vario- maton was eveneens ter plaatse. Ook burgemeester R. W. M. Gerrits, bij deze gelegenheid als schout, kwam met zijn schepenen een biertje tappen uit de ton. Op foto 13 proost hij op de overwinning. De laatste avond werd een vuurwerk afgestoken, waar van een deel door ons con cern aangeboden werd. 13 Een gezellige drukte heer ste er in de Groenoordhal in Leiden toen daar vorig jaar november het Nederlands Kampioenschap hardrij den op de rolschaats plaatsvond. Jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 13 jaar trokken ten strijde om te proberen een van de ereplaatsen te behalen. Vóór de wedstrijden maakte de Pepsi-Brandweerauto zijn entree, begeleid door niemand minder dan Atje Keulen-Deelstra en enkele van de deelnemertjes (foto 7). Temidden van de junioren was ook een oudere hardrij der aanwezig. Omdat hij de enige is in Nederland in zijn leeftijdsgroep, waren er voor hem drie Belgische rij ders uitgenodigd: de ge broeders Van Hammen. Maar onze Nederlander bleef ongeslagen. Op foto 6 de gelukkige win naars in de groep van 9 en 10 jaar, die van Atje Keulen- Deelstra de door hun ge wonnen beker kregen. cesvol is verlopen. Voor de beste presentaties van Teni- do-sherry waren achttien prijzen en één hoofdprijs beschikbaar gesteld. Op fo to 8 ontvangt de hoofdprijs winnaar, de heer J. F. Kui pers te Oldenzaal, uit han den van districtverkooplei der H. Koetsier van Van Olf fen de grote sherryfles als symbool voor de door hem gewonnen prijs. Geheel links de heer A. Arends, vertegenwoordiger van Riet horst B.V., geheel rechts de heer P. J. van der Spek, groothandelvertegenwoor - diger van Van Olffen. Arie Haan opent eigen bar. Op 4 december van het vori ge jaar opende Arie Haan zijn bar „Libero". Horst Blankenburg verrichte de opening door met een fer me trap tegen een bal de voordeur (namaak) in te trappen. Voordat dit kon ge schieden waren Arie, zijn echtgenote en Horst Blan kenburg met de Heineken T-Ford bij Arie's ouders thuis afgehaald. Het is een bijzonder mooi bedrijf ge worden, enigszins in de stijl van een Engelse Pub (foto zig de heer F. J. C. Mollerus, adjunct-directeur horeca, die de echtgenote van Arie een nog leeg album over handigde met de toezeg ging dat daarin later de fo toreportage van de opening zou worden geplakt; links van Arie Haan de heer J. A. Ritman, gewestelijk ver koopleider horeca. Jumping Amsterdam. De RAI in Amsterdam ontving eind oktober weer vele in ternationaal bekende com binaties tijdens de Jumping Amsterdam. Een van de hoogtepunten van dit in door concours hippique was het Jachtspringcon- cours, dat gewonnen werd door Harvey Smith met het paard Harvest Gold. Op foto 11 reikt de heer P. Kranen- berg, directeur van onscon-

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 33