Allerlei Hciiiekcn bij de prijs was inbegrepen. Verder was er gelegenheid om allerlei artikelen voor thuis te kopen zoals diverse soorten glazen, Delftsblau we pullen, T-shirts en bar- becuevoorschoten. Reuchlin (foto 2) was even eens aanwezig op de Femi- na met een aantal van zijn produkten, namelijk Zabov, de inmiddels beroemde Ita liaanse likeur uit eieren en alcohol; Moscato, een Itali aanse witte wijn; Trovador rosé, verkrijgbaar op de ori ginele Portugese sierfles en op het kleine (1 liter) flesje; verschillende typen Mérito sherry, uit het gebied Jerez. Deze dranken hebben het hier goed gedaan: In Zabov werd meer omgezet dan vo rig jaar tijdens de Femina evenals in de Moscato. Tro vador rosé en Mérito sherry werden voor het eerst door Reuchlin op deze beurs ge bracht. 2 Klontjes voor de paarden. Rotterdam nam op 26 okto ber 1974 afscheid van bur gemeester W. Thomassen met een défilé, waarin be halve de burgerij ook diver se bedrijven waren verte genwoordigd. Fleineken was bij deze manifestatie met de door vier paarden getrokken Bierkoets pre sent. De heer Thomassen, met op zijn arm kleindochtertje Ka rin, stopte de paarden een suikerklontje toe (foto 3). De Heineken Nationale Hengelwedstrijd werd op zaterdag 5 oktober jl. voor de 11e maal gehouden. Dit jaar in de omgeving van Amsterdam. Alle bij de Algemene Henge- laarsbond aangesloten ver enigingen waren van tevo- De 27ste Femina, de op een na grootste consumenten beurs van Nederland (na de Huishoudbeurs), werd vorig jaar van 4 tot en met 15 oktober gehouden in de Rotterdamse Ahoyhallen. Het aantal bezoekers, dat deze beurs bezocht lag rond de 143.000, tien pro cent meer dan het voor gaande jaar. Zaterdag 5 en zondag 6 oktober was de belangstelling het grootst; volgens de organisatoren is het in de geschiedenis van de Ahoyhallen nog nooit ge beurd dat in een weekeinde zoveel mensen aanwezig waren. Het concern was, zoals reeds vaker het geval is ge weest, ook deze keer verte genwoordigd met een Hei neken stand (foto 1). Menig bezoeker is neergestreken aan een van de tafeltjes in de gezellige ruimte om te genieten van een goed ge tapt biertje, waarbij het glas 3 ren in de gelegenheid ge steld voor deze wedstrijd hun beste hengelaars aan te wijzen. Door middel van lo ting werd vervolgens een selectie gemaakt, waarna uiteindelijk 77 deelnemers overbleven, zeven uit elke provincie. De heer D. Albers uit Be verwijk (foto 5) eindigde met een totaal van 268 cm gevangen vis als eerste. Uit handen van de heer P. Kra- nenberg kreeg hij de Heine ken wisseltrofee aange boden. Ondanks de minder gunsti ge weersomstandigheden werd de hengelwedstrijd, waarvoor elk jaar meer ge gadigden zijn, ook dit jaar een groot succes. Op foto 4 ziet u de henge laars in actie. 32

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 32