SRV- Zuivelcentrum Zuid Someren ,'j^U winkel aan huis Eind vorig jaar werd in Some ren een van de modernste bedrijven onder de SRV-vlag, het fraaie pand van Zuivel- centrum Zuid, officieel in ge bruik genomen. Dat gebeur de op 29 oktober '74 door de ging" tussen vrachtwagen en perron gebruikt, wordt met het nieuwe systeem voorko men. Had men vroeger voor het laden - vanaf de grond - een uur nodig, nu doet men er per vrachtauto ongeveer een kwartier over. Via de - elf - deuren van het laadperron passeert zowel het leeg als het vol goed, alles per rolcon tainer. Vier vrachtwagens zijn voort durend op de weg om de ruim 140 afnemers, van wie 120 een rijdende winkel exploite ren, van nieuwe voorraad te voorzien. De doelmatige inrichting en de uitgekiende routing voor de verzamelaars resulteren in een vlotte, interne gang van zaken. In het nieuwe bedrijfs pand zijn een diepvries- en een koelcel, beide 20 m2 groot, aanwezig. Ook op het gebied van de informatiever werking en de administratie is men in Someren goed ge outilleerd. Het gebruik van moderne apparatuur, waar onder vanzelfsprekend een computer, staat borg voor een snel inzicht in de behaal de resultaten en andere ge gevens, die zowel voor de groot- als de kleinhandel van belang zijn. Eveneens met moderne apparatuur uitge rust is de reclame-afdeling, tevens huisdrukkerij, waar onder meer het eigen gedeel te van de landelijke folder gedrukt wordt. Voor bijeenkomsten met af- Commissaris van de Konin gin in Noord-Brabant, de heer J. D. van der Harten. Daarmee werd de periode Blerick en Aalst, welke vesti gingen qua kubieke inhoud niet meer voldeden, afge sloten. In Someren beschikt SRV- Zuivelcentrum Zuid nu over een terrein van 15.000 m2, waarop een magazijn met een vloeroppervlakte van 4500 m2 staat. De kantoren beslaan nog eens 1200 m2. Het laadperron is vrijdra- gend, waardoor het mogelijk is de vrachtwagen - met neer gelaten laadklep - direct op het perron te laten aanslui ten. Schade aan de laadklep, die kan ontstaan wanneer men deze als „overbrug- Het laadperron met elf deuren —is vrijdragendwaardoor de vrachtwagens met de achter kant direct op het perron kunnen aansluiten. Panoramisch overzicht van het bedrijfscomplex van SRV- Zuivelcentrum Zuid te Someren. dat eveneens eind oktober '74 officieel in gebruik werd genomen. Blik, vanuit de hoogte, twee stellingen. tussen nemerscursussen en derge lijke is op de verdieping een aparte, royale ruimte gere serveerd. De eigen medewer kers, 58 in totaal, staat een gezellig ingerichte kantine ter beschikking. Aigemeen directeur van SRV- Zuivelcentrum Zuid is de heer A. J. Th. van Aerts, die wordt bijgestaan door de he ren M. G. Nicodem, finan- cieel-administratief manager en J. R. J. Ruyschop, com mercieel manager. Heftrucks rijden af en aan om de pallets bier en frisdranken op hun plaats te zetten 31

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 31