KLIMOP-OOST B.V. Wierden voor de bulkvoorraad. De in deling is zodanig, dat de „winkelende" detaillist geen hinder van de werkzaamhe den, die ten behoeve van de bedieningssector worden uitgevoerd, ondervindt. In de non-foodafdeling, die op de 80 m2 grote entresol is ondergebracht, zijn de meest gangbare artikelen op dit ge bied opgenomen. Gelijk vloers bevindt zich nog een kleine slijterij. Bij Klimop-Oost B.V. werken in totaal 14 mensen. De tweeëntwintigste groot handelsvestiging in Klimop- verband, onder nieuw dak op het industrieterrein in Wier den, ging op 28 mei 1974 in bedrijf. Op een terrein van 5000 m2, waarop voldoende ruimte is voor eventuele late re uitbreidingen, staat een fraai pand van 2000 m2, opge trokken uit plaatstalen pro- fielwanden, met een metalen dak en een aluminium pui voor de kantoren. Het zes meter hoge gebouw heeft een magazijnruimte van 1800 _2 m Met dit nieuwe bedrijf werd uitbreiding gegeven aan de groothandelsactiviteiten, die reeds werden (en nog wor den) ontplooid in een zb- grossierderij te Hengelo, waar de vader van de heer H. G. A. ten Voorde, de huidige directeur, enkele jaren na de oorlog een levensmiddelen groothandel begon. In Wier den komt het grootste ge deelte van de omzet (vier mil joen gulden) uit de bedie ningssector. Met de, twee, vrachtwagens wordt een ge bied bestreken dat praktisch geheel Twente omvat. Wan neer de vrachtauto's binnen afzienbare tijd van laadklep- Het voorste gedeelte van het magazijn. Eind vorig jaar werd een diep vriescel (links) geïnstalleerd. De non-foodartikelen zijn op de entresol uitgestald. pen zijn voorzien, krijgen de ruim tachtig afnemers hun bestellingen in rolcontainers thuisbezorgd. Evenals in een aantal andere Klimop-ves tigingen het geval is, werd ook in Wierden het zelfbedie ningssysteem in het bedrijf ingepast. De planning voor de omzet in deze sector be loopt twee miljoen gulden. Aan het levensmiddelenas sortiment, dat ongeveer 4000 artikelen telt, is onlangs een aantal diepvriesprodukten toegevoegd, voor de opslag waarvan eind vorig jaar een vriescel werd geïnstalleerd. De goederenopstelling in het magazijn is afgestemd op het zb-principe door toepassing van drie werk/verkooplagen met daarboven twee lagen Klimop-Oost hanteert bediening en zelfbediening. Eind mei '74 nam de firma Ten Voorde in Wierden dit fraaie pand - de 22e Klimop groothandel - in bedrijf.

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 24