P.C. KOOLE B.V. rg Middelburg j IIJCUITÏ PLASTIC- CHIPS ZAKKEN,- ZOETWAREN W' Reeds eerder maakten wij in deze rubriek melding van de activiteiten van P. C. Koole B.V., die in Zeeland vier Brug groothandelcentra exploi teert, te weten in Middelburg, Zierikzee, Goes en Ter- neuzen. De zelfbedieningsgroothan del in Middelburg ging in 1968 van start met een ver koopoppervlakte van 900 m2 en een magazijn van 100 m2. Vorig jaar april is daar nog eens 1000 m2 bijgekomen. De groei van de omzet en met name de noodzaak het assor timent uit te breiden met op de sector horeca en grootver bruikers gerichte artikelen, leidden tot deze vergroting. Ook het parkeerterrein, dat nu samen met de emballage opslag een oppervlakte van 2000 m2 heeft, werd verdub beld. De uitbreiding van het assor timent betekende het opne men van het gehele diep vriespakket, voor de opslag waarvan in het nieuwe ge deelte een diepvriescel van 24 m3 werd geïnstalleerd. Ook de bestaande koelcel kreeg een grotere opslagca paciteit. Kijkje vanuit het oude in het nieuwe gedeelte. Vleeswaren en kaas; op de ach tergrond de koelcel, die belang rijk werd vergroot. de non foods, waaronder ook het witgoed en elektrische apparaten een plaats hebben gekregen, is een ruimte van 300 m2 beschikbaar. Het tota le assortiment (foods en non foods) beloopt, afhankelijk van dg tjjd .y.ao het jaar, tus sen de vefTOfTf~en vijftien duizend aftikelep. De ongeveor 2000 afnemers in de zelfbedieningssector komen uit Middelburg en om geving. 's Zomers, wanneer de bevolking van Zeeland, vakantieland bij uitstek, zich verdubbelt, vormen de hore ca- en recreatiebedrijven een voor de omzet belangrijke groep. Het bedrijf in Middelburg heeft verder nog enkele tien tallen klanten, verspreid over heel Zeeland, die hun bestel- De Brug groothandel van P C. Koole B V. in Middelburg werd met 1.000 m2, het gedeelte rechts, uitgebreid. lingen thuisbezorgd krijgen. Een vrachtwagen, ingericht voor rolcontainervervoer, en een bestelwagen staan hier voor ter beschikking. Directeur is de heer P. C. Koole, die ook nauw betrok ken is bij de leiding van de andere vestigingen. Met in begrip van de hoofdboek houding voor de vier bedrij ven zijn in Middelburg 14 mensen werkzaam. Overzicht van het oude magazijn. In de ontwikkeling op het gebied van nieuwe afzetmo gelijkheden onderging ook het assortiment non foods een belangrijke uitbreiding. Hierdoor worden bijvoor beeld de horecaonderne mers en grootverbruikers in staat gesteld niet alleen vlees, vleeswaren, kaas, wij nen en aperitieven, maar ook meubilair, glas- en aarde werk en dergelijke bij hun grossier te betrekken. Voor

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 19