onder nieuw dak BRUG-Groothandel- centrum 's-Hertogenbosch De fraaie gevelpartij van brug groothandelcentrum Den Bosch. Een van de hoofdpaden met links de stellingen. Indeling en aankleding maken op de bezoeker een plezierige indruk. Een hoekje van de afdeling non foods. In het overzicht van de activi teiten van onze afnemers op het gebied van nieuwbouw en uitbreiding, is de Brug zb-groothandel in Den Bosch het eerste bedrijf in onze reeks. Voor de Brug-orga- nisatie betekende de ope ning (19 november 1973) van dit groothandelcentrum - het 38e - weer een stap verder in het streven te komen tot een landelijke spreiding. In onze reeks is het tevens het eerste van de zes Brug-bedrijven, die in deze uitgave de revue passeren. Brug Groothandelcentrum 's-Hertogenbosch is qua ui terlijk en qua „afkomst" van een ander patroon dan de overige Brug centra. Het rui me pand met zijn fraaie ge velpartij herbergt een bedrijf, dat na het samengaan van enkele grossierderijen in de Brug Combinatie Zuid daar- Gedeelte van de bieropslag. van de eerste „afstamme ling" was. De verkoopruimte, die door de indeling en aankleding op de bezoeker een plezierige indruk maakt, beslaat goed 3000 m2. Voor de goederen ontvangst is500 rrf uitgetrok ken. De kantoren en dienst ruimten bevinden zich aan de voorzijde. Erboven is nog een ruimte - als reserve voor eventuele uitbreiding - be schikbaar. Omdat het bedrijf deel uitmaakt van genoemde Brug Combinatie Zuid en de administratie via de compu ter in Veldhoven loopt, be hoeft men zich in Den Bosch slechts met de directe factu rering en dergelijke bezig te houden. Met het - uitgebrei de- assortiment van in totaal 10.000 artikelen is men wat de foods betreft gespeciali seerd in de produkten, die voor de grootverbruikers en de horecabedrijven nodig zijn. In de koelunits zijn zowel de buitenlandse kaassoorten als de complete reeks vleeswa ren (in kleine zowel als grote eenheden) ondergebracht. Het diepvriesassortiment, waarvoor na het eerste jaar de ruimte reeds te klein ge bleken is, bevat naast de ge bruikelijke produkten ook wild en gevogelte. In wijnen en aperitieven is men even eens ruim gesorteerd. Dat de afname door de horecabe drijven en grootverbruikers voor het Bossche bedrijf bij zonder belangrijk is, moge blijken uit het feit dat veertig procent van de omzet uit de ze sector afkomstig is. Het aantal vaste afnemers, dat voornamelijk in Den Bosch en omgeving gevestigd is, ligt tussen de 1200 en 1300. In de afdeling non foods, die ongeveer 400 m2 beslaat, zijn voornamelijk de probleemlo ze artikelen als textiel, glas- en aardewerk, kleine huis houdelijke apparaten en sei zoengebonden artikelen als speelgoed, kerstversiering en recreatieartikelen opge nomen. Behalve op de twee koop avonden kunnen de klanten ook op zaterdagmorgen terecht. Deze Bossche Brug groot handel telt in totaal veertien personeelsleden. Bedrijfslei der is de heer A. M. van de Sande. 16

Heineken - Tap en Schap | 1975 | | pagina 16